9,369,946 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 4

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
Strefa ciszy
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Dzisiaj jest: poniedziałek 11 listopada 2019.
Imieniny obchodzi: Marcin, Bartłomiej, Teodor, Gertruda
MUNDURKI

Zamówione mundurki do odbioru od 29.10.2019 u Pani Woźnej

101 rocznica odzyskania niepodległości
sticky

Obrazy newsów: 11_listopada_2019.jpg


EKIPA BEZ HALI, CIĄGLE NA FALI

W piatek (8.11) odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Do rozgrywek przystąpiły dwie najlepsze ekipy z półfinału powiatowego (Cisek i Solarnia), oraz mistrz naszego miasta - drużyna "Dziewiątki". Na zawody nie dojechał wicemistrz miasta - drużyna PSP5.
Podobnie jak u dziewcząt turniej był bardzo wyrównany i zacięty. Nasi zawodnicy kilkukrotnie pokazali, że walka do końca i wyjście z trudnych sytuacji to ich mocny atut. W pierwszym meczu z Ciskiem, mimo naszej optycznej przewagi, to rywal otworzył wynik spotkania, a na dodatek po chwili jeszcze otrzymał rzut karny. Na szczęście został on w świetnym stylu wybroniony przez naszego bramkarza. Następnie doprowadziliśmy do wyrównania, lecz po chwili na naszego gola Cisek odpowiedział dwoma trafieniami i przy stanie 1-3 sytuacja wydawała się beznadziejna. Jednak nieustepliwość "Dziewiątki" po raz kolejny dała o sobie znać i mecz zakończył się wynikiem 3-3. W kolejnym meczu z Solarnią znów rywal pierwszy trafił do siatki i znów musieliśmy odrabiać straty, jednak nasz spokój i konsekwencja ponownie przyniosły rezultaty i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1. W ostatnim meczu Solarnia prowadząc 2-0 ostatecznie uległa Ciskowi 2-3. Nasi zawodnicy, podobnie jak ich koleżanki, zostali Mistrzami Powiatu i wystąpią w półfinale wojewódzkim, którego będą organizatorem w przyszły piątek.
Sklad PSP9: Dominik Janicki, Przemysław China, Dominik Boczoń, Mateusz Serzysko, Jakub Folczyk, Tomasz Godula, Kacper Krysztul, Kacper Ziemba, Ignacy Czapla.

Obrazy newsów: 20191105_1.jpg

Trener Krzysztof Hańcza


Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

W poniedziałek (4.11) na hali w Cisku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Nasza drużyna po bardzo trudnym i emocjonującym boju wywalczyła pierwsze miejsce i przepustki do półfinału wojewódzkiego. Rozpoczęliśmy od meczu z PSP5 (z którymi przegraliśmy 1-3 w rozgrywkach miejskich) i tym razem mecz zakończył się podziałem punktów (1-1) w kolejnych dwóch meczach nasze dziewczyny pokonały Łany 2-0 i Solarnie 3-0, a zawodniczki z "Piątki" odpowiedziały zwycięstwami z Łanami i Reńską Wsią (po 2-0). W ostatniej kolejce najpierw nasze reprezentantki zremisowały bezbramkowo z Reńską Wsią, a koleżanki z PSP5 powtórzyły ten wynik z Solarnią, co oznaczało nasz awans dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Skład: Victoria Kielbassa, Monika Fudali, India Kołtun, Oliwia Ostrowska, Zofia Danielewicz, Emilia Szafarczyk, Weronika Wojciechowska, Natalia Matyjasek.

Obrazy newsów: 20191105_2.jpg

Trener Krzysztof Hańcza


Mistrzostwa Miasta

W dniu dzisiejszym (24.10) kończymy tygodniowy "maraton" rozgrywek piłkarskich. Tym razem dziewczęta z klas 7-8 wzięły udział w Mistrzostwach Miasta w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. O dwa premiowane awansem do "powiatu" miejsca walczyły także PSP16, PSP5 i PSP19. W pierwszej kolejce reprezentantki "Dziewiątki" pokonały 2-1 sławiecicką "Szesnastkę". Po tym meczu "Dziewietnastka" ograła gospodynie z "Piątki" i wydawało się, że my także musimy to zrobić. Jednak to rozluźnienie i zlekceważenie rywalek szybko się zemściło i mecz zakończył się nasza porażką 1-3, co dodając zwycięstwo PSP16 nad PSP19 4-1 stworzyło niecodzienną sytuację - po dwóch kolejkach wszystkie zespoły miały po 3 punkty. Podrażnione uczennice naszej szkoły w ostatnim meczu zdołały pokonać "Dziewietnastkę" 1-0 i wraz z ekipą "Piątki", która w ostatnim meczu zwyciężyła PSP16 4-2 wywalczyliśmy awans do dalszego etapu. Skład PSP9: Natalia Matyjasek, Zofia Danielewicz, Weronika Wojciechowska, Victoria Kielbassa, Monika Fudali, Oliwia Ostrowska, India Kołtun.

Obrazy newsów: 20191105_3.jpg

Trener Krzysztof Hańcza


"DZIEWIĄTKA" MISTRZEM MIASTA

Aż osiem drużyn wystartowało dziś w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-6) w konkurencji halowej piłki nożnej chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczniowie "Dziewiątki" zostawili wiele serca na parkiecie. Nasza reprezentacja złożona tylko z uczniów klasy piłkarskiej 8a (Dominik Janicki, Przemysław China, Tomasz Godula, Kacper Krysztul, Kacper Ziemba, Jakub Folczyk, Dominik Boczoń, Ignacy Czapla) zaczęła turniej nerwowo, od dwóch r emisów w grupie: 1-1 z PSP12 i 2-2 z PSP16. Trzeci mecz w grupie musieliśmy wygrać, a udało nam się to osiągnąć strzelając gola po zaskakującym rozegraniu rzutu wolnego na 35 sekund przed końcem spotkania z PSP19 (1-0). W półfinale, którego stawką był awans do rozgrywek powiatowych wreszcie zagraliśmy pewnie i wygraliśmy 3-0 z PSP1 - zwycięzcą grupy B. W meczu finałowym rozluźniona ekipa "Dziewiątki" pokonała gospodarzy z PSP5 aż 5-0. Jutro, również w PSP5, odbędą się rozgrywki miejskie dziewcząt.

Obrazy newsów: 20191105_4.jpg

Trener Krzysztof Hańcza


ZAŚPIEWAJMY RAZEM

Obrazy newsów: 20191106_hymn_m.jpgJuż w najbliższy piątek (08.11) o godz. 11:11 cała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 spotka się na placu apelowym, aby uczcić 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

550 uczniów wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły zaśpiewa uroczyście Hymn Polski.

Do wspólnych obchodów zapraszamy wszystkich: rodziców, babcie i dziadków, sąsiadów bliższych i dalszych, kolegów i koleżanki – jeśli możecie, jeśli macie czas – bądźcie z nami!

Niech umiłowanie polskości zagości na naszych ustach, a nasza postawa niech będzie wyrazem wspólnoty w miłości do Ojczyzny!

Przybywajcie!

Zapraszam serdecznie (o udostępnianie informacji proszę) -

Wojciech Czapla
Dyrektor PSP nr 9


II CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY

Obrazy newsów: 20191106_ii_charytatywny_bal_wenecki_m.jpgRada Rodziców w PSP nr 9 ma zaszczyt zaprosić wszystkich Rodziców, Nauczycieli oraz Przyjaciół "9" na II Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 17.01.2020 o godz. 19:00 w Hotelu Solidaris.

Tematyka BAL WENECKI. Mile widziane stroje i akcenty związane z tematem Balu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres bal9tki@autograf.pl do 10.01.2020.
W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz osoby towarzyszącej, klasę, tel. kontaktowy.
Koszt balu 105zł za osobę (wyżywienie, napoje, opłata za dj). Wpłaty na konto RR:

Bank Santander
53 1090 2183 0000 0001 4351 5213
Tytuł wpłaty: bal - imię i nazwisko uczestnika

Nasz Bal jest imprezą otwartą, więc można zaprosić swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, sąsiadów.

Jeśli mają Państwo możliwość wsparcia Naszego Balu jako sponsorzy i chcielibyście przekazać na ten cel nagrody rzeczowe, usługi (zaproszenia, vouchery) to również prosimy o zgłoszenia na w/w adres mailowy.

Zebrane podczas balu fundusze zostaną przekazane na zakup drugiej klimatyzacji w Naszej Szkole.

ŚWIETNA ZABAWA GWARANTOWANA :)

UDOSTĘPNIAJCIE  I ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH

Serdecznie zapraszamy
Rada Rodziców PSP nr 9