4,924,103 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Lipiec 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PSP9 na Facebook'u
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Kalendarz imprez sportowych – pływanie

 

Kalendarz imprez sportowych

Pływanie

Lp.

Nazwa zawodów

Czas i miejsce

Klasa

Klasyfikacja

1

Sprawdzian wszechstronności i wytrzymałości

Listopad K-Koźle

5,6

Ogólnopolskie Kontrolne eliminacje do współzawodnictwa dzieci i młodzieży

2

Liga Miast Województwa Opolskiego

Październik, Listopad, Luty, Marzec, Czerwiec

4,5,6

Wojewódzkie kontrolne

3

Mistrzostwa Okręgu

Grudzień

5,6

Wojewódzkie – główne

4

Mała Liga w pływaniu

Listopad K-Koźle

Kwiecień K-Koźle

1,2,3

Główne dla kl. 1,2

Kontrolne kl. 3

5

Mikołajkowe

Grudzień

3

Szkolne

6

Starty kontrolne wg decyzji trenera

Październik, Listopad, Grudzień

4,5,6

Kontrolne

7

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - I runda

Marzec

5,6

Główne

8

Koziołki Pływackie

Maj

4,5,6

Kontrolne

9

Drużynowy Wielobój Pływacki dzieci 10-11 lat

Maj

3,4

Główne

10

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II runda

Czerwiec

5,6

Główne

11

Starty kontrolne wg decyzji trenera

Luty-Czerwiec

4,5,6

Kontrolne

Piłka nożna

Lp.

Nazwa zawodów

Czas i miejsce

Klasa

Szczebel

1

Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska

wrzesień/

październik

Młodsi: 4-5

Starsi: 6+1gim.

gmina/półfinał woj./

finał woj./ finał krajowy

2

Halowa Piłka Nożna

listopad/

grudzień

6 i młodsi

miasto/powiat/

półfinał woj./finał woj.

3

Halowy Turniej o Puchar Dyrektora PSP9

styczeń/luty sala PSP9

Przedszkolaki z terenu miasta

miasto

4

Halowy Turniej o Puchar Dyrektora PSP1

luty/marzec    h. Śródmieście

3 i młodsi

miasto

5

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

marzec/

kwiecień

Młodsi: 2-3

Średni: 4-5 (od 2013/14)

Starsi: 6+1gim.

(od 2014/15)

powiat/finał woj./

finał krajowy

6

Turniej im. Marka Wielgusa

maj

4 i młodsi

(zakończony 2012/13)

powiat/finał woj./

finał krajowy

7

Mini Piłka Nożna

kwiecień/maj

6 i młodsi

miasto/powiat/

półfinał woj./finał woj.

8

Piłkarska Odznaka Dziewiątki

maj/czerwiec boiska PSP9

Wszyscy uczniowie klas piłkarskich 4-6

szkoła

9

Szkolna Liga Mistrzów

cały rok/PSP9

4-6

szkoła