10,983,412 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Kalendarz imprez sportowych – pływanie

 

Kalendarz imprez sportowych

Pływanie

Lp.

Nazwa zawodów

Czas i miejsce

Klasa

Klasyfikacja

1

Sprawdzian wszechstronności i wytrzymałości

Listopad K-Koźle

5,6

Ogólnopolskie Kontrolne eliminacje do współzawodnictwa dzieci i młodzieży

2

Liga Miast Województwa Opolskiego

Październik, Listopad, Luty, Marzec, Czerwiec

4,5,6

Wojewódzkie kontrolne

3

Mistrzostwa Okręgu

Grudzień

5,6

Wojewódzkie – główne

4

Mała Liga w pływaniu

Listopad K-Koźle

Kwiecień K-Koźle

1,2,3

Główne dla kl. 1,2

Kontrolne kl. 3

5

Mikołajkowe

Grudzień

3

Szkolne

6

Starty kontrolne wg decyzji trenera

Październik, Listopad, Grudzień

4,5,6

Kontrolne

7

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - I runda

Marzec

5,6

Główne

8

Koziołki Pływackie

Maj

4,5,6

Kontrolne

9

Drużynowy Wielobój Pływacki dzieci 10-11 lat

Maj

3,4

Główne

10

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II runda

Czerwiec

5,6

Główne

11

Starty kontrolne wg decyzji trenera

Luty-Czerwiec

4,5,6

Kontrolne

Piłka nożna

RAMOWY KALENDARZ ZAWODÓW PIŁKARSKICH W PSP9

NAZWA

SZCZEBEL

DATA

ROCZNIKI

TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

GMINNO-POWIATOWY

PAŹDZIERNK-GRUDZIEŃ

U8 (1 KLASA)

U10 (2-3 KLASA)

U12 (4-5 KLASA)

HALOWA PIŁKA NOŻNA

MIEJSKI,POWIATOWY,PÓŁFINAŁ WOJEW., FINAŁ WOJEWÓDZKI

LISTOPAD-GRUDZIEŃ

6 KLASY I MŁODSI

HALOWY TURNIEJ PN O PUCHAR DYREKTORA PSP9

MIEJSKI

LUTY-MARZEC

PRZEDSZKOLAKI Z TERENU MIASTA

TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

FINAŁ WOJEWÓDZKI, FINAŁ KRAJOWY

MARZEC-KWIECIEŃ

U8 (1 KLASA)

U10 (2-3 KLASA)

U12 (4-5 KLASA)

MINI PIŁKA NOŻNA

MIEJSKI,POWIATOWY,PÓŁFINAŁ WOJEW., FINAŁ WOJEWÓDZKI

KWIECIEŃ-MAJ

6 KLASY I MŁODSI

MEMORIAŁ IM. MARKA PROCYSZYNA

MIEJSKI,POWIATOWY,PÓŁFINAŁ WOJEW., FINAŁ WOJEWÓDZKI

MAJ-CZERWIEC

4 KLASY I MŁODSI

PIŁKARSKA ODZNAKA DZIEWIĄTKI - TESTY

SZKOLNY

MAJ-CZERWIEC

4-8 KLASY PIŁKARSKIE