5,695,468 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 7

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
Zakrętki - nowe zasady
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Listopad 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Zastępstwa

 

Poniedziałek 20.11

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

1

Romanowicz Bożena

6A

Matematyka

58

Uczniowie przychodzą później

2

Romanowicz Bożena

5S

Matematyka

57

Kocjan Iwona

3

Romanowicz Bożena

6B

Matematyka

58

Składny Ilona

4

Romanowicz Bożena

7B

Matematyka

58

Składny Ilona

6

Romanowicz Bożena

7A

Matematyka

58

Matusiak Renata

Poniedziałek 20.11

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

1

Strużyna Małgorzata

6B

Język polski

60

Uczniowie przychodzą później

2

Strużyna Małgorzata

6B

Język polski

60

Uczniowie przychodzą później

3

Strużyna Małgorzata

7B

Język polski

60

Składny Ilona

4

Strużyna Małgorzata

7A

Język polski

60

Składny Ilona

5

Strużyna Małgorzata

4B

Język polski

60

Krzysica Katarzyna

4

Tomaszek Marzena

4B

Matematyka

56

Krzysica Katarzyna

5

Tomaszek Marzena

4A

Matematyka

56

Materla Barbara

6

Tomaszek Marzena

4C

Matematyka

56

Maj Waldemar

1

Witkowski Jan

7A|inf1

Informatyka

56

Matusiak Renata

3

Witkowski Jan

5B

Matematyka

56

Kisielewska Sabina

7

Witkowski Jan

4A|inf2

Informatyka

56

Pasoń Aleksandra

Piątek 17.11

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

4

Irla Małgorzata

3A

Edukacja wczesnoszkolna

40

Godula Marta

5

Irla Małgorzata

3A

Edukacja wczesnoszkolna

40

Tomanek Katarzyna

6

Irla Małgorzata

3A

Edukacja wczesnoszkolna

40

Uczniowie zwolnieni do domu

7

Irla Małgorzata

3A

Edukacja wczesnoszkolna

40

Uczniowie zwolnieni do domu

1

Romanowicz Bożena

6A

Matematyka

58

Harnos Agnieszka

2

Romanowicz Bożena

7B

Matematyka

58

Maj Waldemar

3

Romanowicz Bożena

6B

Matematyka

58

Piwowarska Ilona

4

Romanowicz Bożena

7A

Matematyka

58

Harnos Agnieszka

5

Romanowicz Bożena

5S

Matematyka

58

Piwowarska Ilona

1

Strużyna Małgorzata

4B

Język polski

60

Uczniowie przychodzą później

2

Strużyna Małgorzata

6B

Język polski

60

Uczniowie przychodzą później

4

Strużyna Małgorzata

5A

Matematyka

60

Hańcza Krzysztof

5

Strużyna Małgorzata

7A

Język polski

60

Hańcza Krzysztof

6

Strużyna Małgorzata

7A

Język polski

60

Piwowarska Ilona

7

Strużyna Małgorzata

7B

Zajęcia rozwijające kreatywność

60

Uczniowie zwolnieni do domu

2

Tomaszek Marzena

4B

Matematyka

43

Harnos Agnieszka

1

Witkowski Jan

5B|inf/zk1

Zajęcia komputerowe

56

Maj Waldemar

2

Witkowski Jan

4C|inf1

Informatyka

56

Pasoń Aleksandra

3

Witkowski Jan

7S

Zajęcia rozwijające kreatywność

56

Matusiak Renata

4

Witkowski Jan

5S|inf/zk2

Zajęcia komputerowe

56

Matusiak Renata

5

Witkowski Jan

6S|inf/zk2

Zajęcia komputerowe

56

Matusiak Renata

6

Witkowski Jan

5B

Matematyka

56

Młynarczyk Marlena