4,924,171 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Lipiec 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PSP9 na Facebook'u
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Zastępstwa

 

ŚRODA 21 czerwca

 

Klasa 1a i 2s- wycieczka

 

p. Piwowarska - nieobecna

 

3. 4b – p. Mitura

 

4. 5s – p. Harnos

 

5. 4a – p. Witkowski

 

6. 6a – p. Witkowski

 

7. 6s – p. Materla

 

p. Goły – wycieczka

 

5. 3s – p. Harnos

 

6. 3s – odwołana

 

p. Matusiak - nieobecna

 

1. 3s – odwołana           

 

4. 5b – p. Nagórna

 

7. 2c – odwołana

 

8. 5b – odwołana

 

p. Szczepanowska– nieobecna

 

6. 5s – p. Kobiałka

 

7. 6b – odwołana

 

p.Smetek- zawody

 

0,1,2. 6s – basen odwołany

 

2,3. 5s basen odwołany

 

3,4 2s- wycieczka

 

7,8. 4s basen odwołany

 

p.Krzysica-Wójt- zawody

 

7,8-3s- odwołana

 

 

WTOREK 20 czerwca

 

p. Zamora – nieobecna
2. 4b –p. Kisielewska
3. 6s – p. Materla
4. 4a – p. Harnos
5. 4b  – p. Piwowarska
6. 6a – p. Radłowski
7,8. kółko – odwołana
p. Piwowarska – nieobecna
2. 4s -  odwołana
3. 5s – p. Kobiałka
4. 5a - p. Hańcza
6. 6b – p. Kisielewska
7. 5b – p. Materla
p. Smetek – nieobecna
1,2. 6s basen –odwołany
7,8. 4s basen odwołany
8,9. 5s,6s basen odwołany
p.Krzysica Wójt – nieobecna
3,4. 2d - Basen odwołany –p.Godula zamiast 6,7 lekcji
4,5. 3s -  Basen odwołany – p.Breitkopf zajęcia w szkole
5,6 .2c -  Basen odwołany 
 p. Szczepanowska – nieobecna
1. 3d - odwołana
2. 5a -  odwołana
3. 6a – p. Cembala
4. 5b - p. Kobiałka
6,7. 4b – odwołana
 
 
              Poniedziałek 19 czerwca

 

 

 

p. Borucka - nieobecna
1. 2b – odwołana
2. 2b – odwołana
3. 2b – odwołana
4. 2b - p. Cembala
5. 2b – p.Nagórna
6. 2b – p.Romanowicz
7. 2b – odwołana                    
p. Ludwig - nieobecna
1,2. 3b – odwołana
3. 3b – p. Irla
4,5. 3b – p. Januszkiewicz (basen)
6. 3b – p. Irla             
p. Piwowarska - nieobecna
2. 5b – odwołana
3. 4a – p. Januszkiewicz
4. 6b - p. ks. Pilch  
5. 5a – p. Harnos
p. Szczepanowska - nieobecna
1. 4s – odwołana
2. 6s – p. Zamora
3. 2c - p. Krupa
ŚRODA 14 czerwca

p.Hańcza - nieobecny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,1. 6s – odwołana
5. 1a – odwołana
6,7. 4a – odwołana
8,9. 5a – odwołana
p.Waligóra -  nieobecna
3. 3c -  p. Goły
4. 3c – p. Harnos
5. 3c – p. Witkowski
6,7. 3c –odwołana
p.Szczepanowska- nieobecna
6. 5s – p. Maj
7. 6b – odwołana
p.Matusiak –nieobecna
1. 3s – p. Pasoń
4. 5b –p. Mitura
7. 2c – odwołana
8. 5b - odwołana
p.Kisielewska- nieobecna
4. 3s – p . Nagórna
6. 5a – p . Witkowski
7. 6a – odwołana
8. 2s - odwołana
p.Ludwig -  nieobecna
3. 3b – p . Domaradzka
4. 3b – p . Domaradzka
5. 3b – p. Harnos
6. 3b – odwołana
7,8. Logopedia – odwołana
p.Pasoń – nieobecna
2. 3s – p. Piwowarska
3. 3s – p. Składny
p.Nagórna – nieobecna
6,7. 3a – odwołana
p.Harnos – nieobecna
9. 6s – odwołana
p.Hańcza – nieobecny
9. 5a – odwołana
p.Romanowicz-nieobecna
6. 4s- p. Zamora
 

 
WTOREK 13 czerwca

p. Składny-nieobecna

 

3. 3d  – p. Ludwig
4. 3d – p. Harnos
5. 3d –p. Irla
p. Zamora – nieobecna
2. 4b –p. Kisielewska
3. 6s – p. Materla
4. 4a – p. Hańcza
5. 4b  – p. Piwowarska
6. 6a – p. Kisielewska
7,8. kółko – odwołana
p.Strużyna – nieobecna
2. 4a -  p. Januszkiewicz
3. 5b – p. Januszkiewicz
4. 6a - p. Januszkiewicz 
5. 6b - p. Kobiałka
6. Ilies – z klasą
7,8. 6b – odwołana 

  •               Poniedziałek 12 czerwca

 

p. Składny - nieobecna

1. 3d – odwołana
2. 3d – p. Domaradzka
3. 3d – p. Krupa
4. 3d - p. ks. Pilch
5,6 TF I- odwołane

PIĄTEK 9 czerwca

p. Goły – nieobecna
4. 1a – p. Strużyna
5. 1a – p. Matysek
6. 1a - odwołana
7. 1a - odwołana
p. Pasoń  - nieobecna
3. 3s – p. Kocjan
5. 3s – p. Kisielewska


CZWARTEK  8 czerwca

 

p.Godula- nieobecna

2. 6spł – p.Rafalska
3.6spł – p.Michnik
4. 2d- p. Maj
5.2d – p. Breitkopf
6. 2d – p. Nagórna

 

 

ŚRODA 7 czerwca
 
p. Godula - wycieczka
1. 2d – odwołana          
2. 2d – odwołana
3. 2d – odwołana
4. 2d – odwołana
5. 2d – odwołana
6. 2d – odwołana 
p. Irla – wycieczka
2. 2a – odwołana
3. 2a – odwołana
4. 2a – odwołana 

 

p.Ludwig-nieobecna
3. 3b – p.Golly
4. 3b – p.Nagórna
5. 3b – p.Matysek
6. 3b – odwołna
7,8 logopedia - odwołana 

 

  

WTOREK 6 czerwca

2c- kończy o 12:30 - basen jest odwołany

 p.ludwig -nieobecna
1. 3b – odwołana
2. 3b  – p.Składny
4. 3b – p.Breitkopf
5. 3b –p.Breitkopf
6. 3b- odwołana
7. logopedia  - odwołana
p.Harnos - nieobecna
0. 2ab sks – odwołana
1. 4a – odwołana
2. 6a – odwołana
3. 4b – p.Kisielewska
5. 5b  – p. Piwowarska
p.Materla –nieobecna
1,2. 6a -  odwołana
4. 4b – p. Januszkiewicz
5. 5s - p. Januszkiewicz
7. 5s - p. Januszkiewicz
 
          
              Poniedziałek 5 czerwca

p.Maj  - nieobecny
4. 4s – ks. Pilch
5. 6s – p. Kocjan
6. 6a – p. Romanowicz
7. 3b – p. Witkowski
8. 6s – p. Romanowicz – zaprowadza
p. Ludwig - nieobecny
1. 3b K – odwołane
2.3b – p. Irla
3. 3b – p. Irla
4. 3b - p. Januszkiewicz basen zapr.
5. 3b - p. Januszkiewicz basen przypr.
6. 3b – p. Irla 
7. L – odwołana 

 
 
PIĄTEK 2 czerwca


p.Borucka – nieobecna
2,3. Krzysztof B – zajęcia w świetlicy
4. 2b – p.Godula
5. 2b -  p.Matysek
6. 2b – odwołana
p.Witkowski-nieobecny
1. 1a – odwołana
2. 4b – p.Materla
3. 2s – p.Tomanek
4. 2d – p. Matusiak
5. 2c – odwolana
6. Marek O – z klasą
7. kółko – odwołane
p.Maj-nieobecny
3.2s – p. Mitura
4. 5s -  p. Kisielewska
5. 6s – p. Pyrzyńska
6. 2a – odwołana

p.Hańcza – nieobecny
5,6. 4a – odwołana
7. 6s – odwołana        
8. 3ds – odwołana