4,924,129 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Lipiec 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PSP9 na Facebook'u
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Teatr FLUG

Szkolny Teatr FLUG

Szkolny teatr FLUG powstał w roku szkolnym 2009/2010 z połączenia dwóch działających niezależnie grup teatralnych dla uczniów klas I-III i IV-VI. Działania teatralne to efekt pasji prowadzących je instruktorek – pani Aleksandry Pasoń i pani Kingi Wróbel.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, część zajęć prowadzona jest metodami warsztatowymi. Mali aktorzy poznają tajniki ruchu scenicznego, emisji głosu, wykonują elementarne zadania aktorskie. Wyjeżdżają na przeglądy teatralne o zasięgu  wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim i osiągają wspaniałe sukcesy.

Nasi aktorzy z ust profesjonalistów mieli okazję usłyszeć,  że są wspaniali, swobodni i wiarygodni na scenie, że świetnie organizują przestrzeń sceniczną, że są świadomi swego ruchu i głosu, że ich gra wzbudza różne emocje od śmiechu, przez wzruszenie i głęboką refleksję, że tworzą piękne plastycznie widowiska.


 

FLUG 2016/17 - skład zespolu 


Balicka Jagoda 6b, Bielińska Hanna 4b,  Bojda Pola 6b, Czapla Kalina 1a, Dębski Szymon 4s, Florczyk Maja 2c, Gabiś Zofia 6b, Gendera Katarzyna 1a, Grabowska Maja 3a, Greber Zuzanna 3b, Jaśkowska Julia 3s, Kapica Amelia 2c, Krupa Paweł 5s, Kulesza Julia 3s, Lichosik Jędrzej 3s, Łannik Agata 5b, Matula Jacek 3s, Matusiak Lena 2b, Miller Zuzanna 4a, Muszyńska Jagoda 6s, Nagórny Piotr 6b, Nowak Ireneusz 6b, Pańczyk Zuzanna 6a, Rafalska Julia 4a, Tkacz Magdalena 6s, Tomaniak Oliwia 4b, Warzała Hanna 3b, Waśniowska Amelia 3a, Wojciechowska Martyna 3s

 

Nasi artyści w roku 2015/2016:

1c - Florczyk Maja, Kapica Amelia; 2a - Grabowska Maja, Waśniowska Amelia; 2b - Hanna Warzała; 2s - Kulesza Julia, Jaśkowska Julia, Lichosik Jędrzej, Matula Jacek; 3a - Bielińska Hanna, Dębski Szymon, Tomaniak Oliwia; 3b - Miller Zuzanna, 4b - Kozok Magdalena, Krupa Paweł, Łannik Agat; 5a - Pańczyk Zuzanna, 5b - Jagoda Balicka, Gabiś Zofia, Bojda Pola, Jasłowska Julia, Nagórny Piotr, Nowak Ireneusz, Tomaniak Weronika; 5s - Tkacz Magdalena, Muszyńska Jagoda; 6b - Białkowski Patryk, Bubak Natalia, Gurnacz Aleksandra, Waśniowska Oliwia, Zyzik Tymon.

Obrazy: flug20152016.jpg

 

A było to tak:

Dawno, dawno temu, ……

Rok szkolny 2009/2010

Spektakl „Dzień z życia ucznia

XXVI Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych w Oleśnie - Wyróżnienie

Rok szkolny 2010/2011

Spektakl „Sprzedawca klapsów

Udział w XII Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych w Opolu

 Rok szkolny 2011/2012

Spektakl „Zaklęta Góra”

XXVIII Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych w Oleśnie - udział

II Przegląd Teatralnym DEBIUT 2012 - I miejsce w kategorii klas 4-6

XVIII Dziecięcym  Festiwalu Teatralnym - Czerwionka Leszczyny  2012 - Grand Prix

 XIII  Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych - Opole 2012 – Wyróżnienie

 

Rok szkolny 2012/2013

Spektakl "Złota Rybka"

XXIX Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych w Oleśnie - I miejsce

XIV Powiatowe Spotkania Dziecięcych Zespołów Teatralnych w Paczkowie w PACZKOWIE - I miejsce

XIX Dziecięcy Festiwal Teatralny Czerwionka-Leszczyny - III miejsce

XIV Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY 2013 – Złota Miniatura

I Rybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Przestrzeń Wyobraźni” – I miejsce


Rok szkolny 2013/2014

 

Spektakl "Pchła, czyli wielka mistyfikacja"

 

XXX Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych w Oleśnie – Nagroda za reżyserię

 XV Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY 2014 – Złota Miniatura

II Rybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Przestrzeń Wyobraźni”Nagroda główna



Rok szkolny 2014/2015


Spektakl  "Biało-kolorowa bajka (opowieść) o miłości"

XXXI  Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych w Oleśnie – II miejsce oraz nagroda za reżyserię
XXI  Dziecięcy Festiwal Teatralny w Czerwionce – Leszczyny – I miejsce
36. Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Dziatwa w Łodzi – nagroda

 Skład zespołu: Natalia Bubak (5a), Oliwia Waśniowska (5a), Aleksandra Gurnacz (5a), Jagoda Balicka (4b), Pola Bojda (4b), Zofia Gabiś (4b), Julia Jasłowska (4b), Weronika Tomaniak (4b), Ireneusz Nowak (4b), Piotr Nagórny (4b), Nikola Partyka (4b), Jagoda Muszyńska(4s), Magdalena Tkacz (4s), Zuzanna Pańczyk (4a), Agata Łannik (3b), Szymon Dębski (2a), Julia Michnik (2a), Oliwia Tomaniak (2a), Hanna Bielińska (2a), Julia Jaśkowska (1s), Julia Kulesza (1s).

                               
Rok szkolny 2015/16

Spektakl „Przyjaciel” 
 
IV Rybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Przestrzeń wyobraźni” - III miejsce
 
32 Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych w Oleśnie – wyróżnienie
 
 XXII Dziecięcy Festiwal Teatralny Czerwionka Leszczyny – wyróżnienie
 
Udział w XVII Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY  w Opolu