ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,507,894 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 4

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Spotkania

Spotkanie z nauczycielami z PG 4

Dnia 09.04.2014 r. naszą szkołę odwiedziły nauczycielki z Publicznego Gimnazjum nr 4 – pani Agnieszka Kamusella oraz pani Maria Sadowska, które, jak się okazało, są absolwentkami naszej szkoły. Spotkanie odbyło się na piątej lekcji i przeznaczone było dla uczniów klas szóstych, kończących w czerwcu szkołę.

Na początku spotkania uczniowie otrzymali materiały informacyjne, zawierające wiele ciekawych wskazówek, a panie prowadzące starały się zainteresować przyszłych gimnazjalistów ofertą szkoły, którą reprezentują. W bardzo ciekawy sposób opowiadały o swojej szkole. Szóstoklasiści dowiedzieli się o planowanych profilach klas,  nauczanych językach, osiągnięciach uczniów, zarówno sportowych, jak i edukacyjnych, a także organizowanych przez szkołę wycieczkach i imprezach.

Czy spotkanie się udało? Patrząc na zaciekawione spojrzenia uczniów i słysząc wiele pytań
z ich strony, można wnioskować, że spotkanie jak najbardziej było udane.

Więcej informacji na temat Publicznego Gimnazjum nr 4 można znaleźć na stronie www.PG4kk.pl.

Obrazy newsów: pg4_spotkania_1.jpg Obrazy newsów: pg4_spotkania_2.jpg
Obrazy newsów: pg4_spotkania_3.jpg Obrazy newsów: pg4_spotkania_4.jpg

 Opracowała Ala Lisowska, kl. VI s


Prezentacja Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły w K-Koźlu.

W dniu 9 kwietnia 2014 roku około godziny 11.30, w naszej szkole odbyła się prezentacja Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły w Kędzierzynie-Koźlu mieszczącego się przy ul. 1 maja 3.

Prezentację prowadziły pracujące w tej szkole nauczycielki: pani Maria Sadowska i pani Agnieszka Kamusella.

Nauczycielki zachęcały szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 9 do wybrania prezentowanego przez nie gimnazjum. Panie przedstawiły profil działania gimnazjum oraz osiągnięcia uczęszczających do niego uczniów. Z Ich informacji wynika, że szkoła prezentuje wysoki poziom nauczania.

Podczas prezentacji szczególnie szeroko omówiono klasy, które rozpoczną naukę we wrześniu bieżącego roku, czyli trzy klasy ogólne, wśród których są klasa z poszerzonym językiem angielskim, artystyczno - medialna i matematyczno - przyrodnicza. W Gimnazjum działają także liczne kółka zainteresowań jak: polonistyczne, matematyczne, muzyczne, geograficzne, języka francuskiego, niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego a nawet kółko robienia na drutach i haftowania. Ponadto w prezentowanej szkole jest też wiele zajęć sportowych, wyrównawczych i specjalistycznych dla uczniów z dysleksją.

Z informacji Pani Agnieszki wynika, że wystarczy 8 osób do utworzenia dowolnych zajęć dodatkowych pozalekcyjnych. W tym gimnazjum nie obowiązują mundurki cyt. Maria Sadowska: „Co to za pomysł?!”.

Szkoła korzysta z oprogramowania „e-dziennik”. Oznacza to, że uczeń oraz jego rodzice mają na bieżąco dostęp do ocen. W szkole bardzo popularny jest hokej stołowy, placówka w tej dyscyplinie odnosi liczne sukcesy. Pod koniec członkinie grona pedagogicznego rozdały dzieciom ulotki i pokazały album ze zdjęciami tej szkoły. Materiały dodatkowe można obejrzeć w galerii.

Jakub Stawarz 6s