LEPSZA SZKOŁA

KALBI

Akcja charytatywna "Muffinki dla dziewczynki" 2020
Świetlica

Serdecznie dziękujemy  rodzicom i dzieciom  za bardzo duże zaangażowanie w akcję "Muffinki dla dziewczynki". Przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy rekordowo dużą sumę, bo aż 740 zł (około 170 euro). Niedawno dowiedzieliśmy się, że Pacaline marzy o rowerze, którym mogłaby codziennie dojeżdżać do szkoły. Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze pomogą spełnić jej marzenie.

Pieniądze zostaną przelane na konto Referatu Misyjnego Prowincji św. Jadwigi Zakonu Braci Mniejszych dla podopiecznej Pascaline Sawadogo.

Jescze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

świetliki z wychowawcami

Obrazy: muffinka2020b.jpg

Obrazy: muffinki2020a.jpg

Kangur 2020

Obrazy newsów: 20200114_kangur.jpg

Zapisy do 30 stycznia 2020 (zmiana: poprzednio do 3.02.2020)
u pani Iwony Podborączyńskiej.

Koszt uczestnictwa (wpisowe) 10zł.

Szczególowe informacje na stronie organizatora.

Obrazy newsów: 2020012122_dzien_babci_dziadka.jpg

Wszystkim Babciom i Dziadkom
życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii
oraz pociechy z wnuków;

nadziei w to, że każdy dzień będzie lepszy!

NIESAMOWITY WYCZYN KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKICH PŁYWAKÓW

Obrazy newsów: 20200117_zmo.jpg

W dniach 17-18.01.2020 (piątek-sobota) na gościnnej pływalni „STRZELEC” w Strzelcach Opolskich odbyły się otwarte Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu. W zawodach wzięło udział 168 zawodniczek i zawodników z 16 klubów woj. opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. W tym gronie 43 absolwentów i uczniów PSP nr 9 reprezentujących nasze miasto w barwach MMKS Kędzierzyn-Koźle. Nasi sportowcy walczyli nieprawdopodobnie ambitnie, co przełożyło się na znakomite wyniki Naszego klubu. Zawody rozgrywano w 39 konkurencjach i 6 kategoriach wiekowych. Kędzierzynianie wywalczyli aż 131 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalową. Medale dla Naszego klubu wywalczyło ponad 30 osób co daję niesamowitą wręcz skuteczność startową sięgającą 70 procent. Podopieczni trenerów Eweliny Deneki, Agaty Rachowicz, Katarzyny Krzysicy, Darii Szydłowskiej-Smętek, Ewy Madej i Bronisława Kisielewskiego walczyli jak lwy, zostawiając w pokonanym polu wszystkie pozostałe kluby. Wywalczyliśmy 41 tytułów Mistrza Okręgu Opolskiego, 57 tytułów Wicemistrza oraz 33 razy tytuł II Wicemistrza. Najgroźniejszy rywal naszych pływaków, klub MOS w Opolu zdobył 88 medali !!!!

GRATULUJEMY sportowcom i trenerom znakomitych wyników. DZIĘKUJEMY, Włodarzom Miasta i Gminy Kędzierzyn-Koźle za finansowe wsparcie, a rodzicom zawodników za wielki wkład włożony w rozwój „Naszej” młodzieży.  „Ciężka praca się opłaca”, ten slogan znalazł odzwierciedlenie w rezultatach jakie osiągają zawodniczki i zawodnicy we wszystkich zawodach, w których biorą udział. Po takim rozpoczęciu roku 2020 z ufnością będziemy oczekiwać na letnie i zimowe Mistrzostwa Polski oraz rywalizację drużynową dzieci i młodzików. Ręce same składają się oklasków, więc jeszcze raz WIELKIE BRAWA !!!! Poniżej prezentujemy wszystkich medalistów oraz trochę zdjęć z zawodów.

Wszystkie wyniki i statystyki z Zimowych Mistrzostw Okręgu w pływaniu znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Zachęcamy wszystkich do lektury.

Kangur Matematyczny

Obrazy newsów: 20200114_kangur.jpg

Zapisy do 3 lutego 2020 roku u pani Iwony Podborączyńskiej.

Koszt uczestnictwa (wpisowe) 10zł.

Szczególowe informacje na stronie organizatora.

WOŚP 2020

Obrazy newsów: 2020wosp.jpg

TRENING Z MISTRZEM POD CHOINKĘ

W ostatni dzień przed przerwa świąteczną w "Dziewiątce" gościliśmy trenera samoobrony Adama Bizonia, który posiada czarny pas Karate Budo Kai oraz purpurowy pas BJJ. 2-krotny wicemistrz Niemiec, wicemistrz Litwy, oraz wicemistrz Rumunii. Uczestnik Mistrzostw Świata Tokyo 2005. Jego dwóch wychowanków ma tytuł młodzieżowych Mistrzów Polski MMA amatorów. Bardzo dziękujemy trenerowi Bizoniowi, który udzielił lekcji historii, wychowania i samoobrony naszym uczniom z klas 8a i 4s. Wszyscy obecni byli bardzo zaangażowani, a cześć uczniów wyraziło chęć dalszych kontynuacji treningów w Infinity, gdzie na co dzień można spotkać trenera Adama.

Obrazy newsów: mma00.jpg

Oprac. trener Krzysztof Hańcza