ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,007,169 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 7

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Programista i Automatyk, Nowe Zawody, Nowe Wyzwania

Obrazy newsów: 20200305_sem_0.jpgW czwartek 5.03.2020 odbyła się X edycja Seminarium organizowanego przez ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu.  Tematem tegorocznego spotkania było „Programista i Automatyk, Nowe Zawody, Nowe Wyzwania”. Są to seminaria dedykowane młodzieży kończącej szkoły podstawowe i stojącej przed dylematem wyboru dalszej drogi kształcenia i rozwoju zawodowego. W seminarium uczestniczyło kilku ucznióww naszej szkoły zainteresowanych ww. tematyką. 

Program spotkania obejmował:

* Otwarcie Seminarium – wystąpienie Pani Małgorzaty Tudaj - Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-kozielskiego oraz Pani Marii Staliś - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w K- Koźlu
* Prelekcję pt. ,,Kolorowa praca" – prowadzonego przez specjalistę ds. promocji i logistyki, Global Colors Polska Sp.z o.o. Kędzierzyn-Koźle
* „Automatyka mieszkania - do czego jest nam potrzebna " – wykład Konsultanta Technicznego PM, Schrack Technik Polska Sp.z o.o. Wrocław
* wykład „Automatyk- zawód z przyszłością” – przedstawiciela firmy Belmar Sp.z o.o. Kędzierzyn- Koźle
* przerwę podczas której uczniowie mogli obejrzeć stoiska i wystawy potencjalnych pracodawców, stoiska firm branży informatycznej i automatyki, stoiska Studenckiego Koła Naukowego GRUPA .NET PO i Klubu Młodego Technika oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
* prelekcję nt. Centrum Mistrzostwa Informatycznego w ZSTiO
* bardzo interesujący i merytoryczny wykład „Zawód programista - zakoduj swoją przyszłość" - Pana Witolda Paprotnego, Vattenfall IT Services Poland Sp z o.o.
oraz
* prelekcję „Programista - zawód i hobby w jednym” - Pani dr inż. Anny Zatwarnickiej, Instytut Informatyki, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej.

Seminarium zawierało mnóstwo wiedzy, rad, praktycznych informacji dla uczniów wiążących swe dalsze losy z szeroko pojętą tematyką informatyki i automatyki.


Kościelisko

Obrazy newsów: 20200304_koscielisko_00.jpgKolejne dni obozu w Kościelisku mijają we wspaniałej atmosferze. Wczoraj byliśmy w Centrum Edukacji Przyrodniczej a popołudniu w kinie na fascynującym filmie przygodowym "Zew krwi". Dzisiaj pogoda nas rozpieściła- dosypało śniegu więc mogliśmy doskonalić jazdę na nartach i snowboardzie. Wieczorem w ramach relaksu udaliśmy się do zakopiańskiego aquaparku. Malowanie na szkle oraz robienie bransoletek już tradycyjnie cieszą się wielkim zainteresowaniem.

oprac.K.Krzysica


ZAPISY na rok szkolny 2020/2021


DRODZY PAŃSTWO

Jesteś rodzicem przyszłego pierwszo- lub czwartoklasisty? Zastanawiasz się, którą szkołę wybrać dla swojego dziecka? To świetny moment, aby zapoznać się z ofertą i naszej Szkoły.

Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta, będzie odpowiadać zainteresowaniom Twojego dziecka oraz Twoim przekonaniom.

Podejmij decyzję po zweryfikowaniu zasobów, którymi dysponujemy, a które chcemy oddać Tobie!

W roku szkolnym 2020/21 otwieramy:

- klasy I:

* ogólna - rozwijającą uzdolnienia z glottodydaktyką;
* klasę I sportową w dyscyplinie pływanie;
* ogólna - rozwijającą uzdolnienia;

- klasy IV:

* mistrzostwa sportowego w dyscyplinie pływanie;
* ogólna -językową;
* ogólna - z rozszerzoną oferta sportową – „Wszechstronny Sportowiec”.

Wszelkich informacji można będzie zasięgnąć podczas Dnia Otwartego 23 marca od godz. 16, pod numerem telefonu 77 483 30 34, pisząc do nas na adres psp9@kedzierzynkozle.pl lub kontaktując się przez priv.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! ZAPRASZAMY!

Ja – dla moich dzieci – wybrałem Dziewiątkę.

Wojciech Czapla
Dyrektor PSP nr 9

Obrazy: nabor_2020_2021.jpg


Aktywny dzień w Kościelisku.

Dzisiejszy obozowy dzień rozpoczęliśmy od nauki i doskonalenia jazdy na nartach.  Dzieci świetnie spisały  się na stoku. Następnie wyruszyliśmy do Zakopanego gdzie wyjechaliśmy na Gubałówkę. Dzięki pięknej pogodzie podziwialiśmy widoki i górskie szczyty. Kolejnym punktem na który dzieci maszerowały bardzo ochoczo były Krupówki.
A już jutro przed nami kolejny bardzo aktywny dzień.

Obrazy newsów: 20200302_0.jpg

oprac. K.Krzysica


Nabór do klasy 4 sportowej
Ferie zimowe 2020

Obrazy newsów: ferie2020.jpg


KĘDZIERZYŃSCY PŁYWACY NA WYSOKIEJ FALI ODPŁYWAJĄ W KIERUNKU ZIMOWYCH FERII

Obrazy newsów: dobrodzie_0.jpgW sobotę 08.02.2020 w Dobrodzieniu odbyła się III runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny dla grupy B, czyli zawodniczek i zawodników urodzonych w roku 2007 i starszych. W imprezie tej wzięło udział 80 zawodników z 9 klubów woj. opolskiego. . Dystanse z jakimi musieli się zmierzyć to 50 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów stylem motylkowym, a także 200 metrów stylem klasycznym oraz wyścigi sztafetowe 4x50mst. dowolnym. Znakomicie spisali się jak zawsze zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle, uczniowie i absolwenci PSP nr 9 w K-Koźlu, którzy po zażartej walce do ostatniego wyścigu, wygrali klasyfikację medalową zawodów. W Dobrodzieniu z powodu choroby i kontuzji nie wystartowało wielu „Naszych” zawodników, ale pozostali dali z siebie wszystko, aby Kędzierzyn-Koźle, ponownie był najlepszy w rywalizacji pływaków. Świetnie spisał się między innymi Szymon Skrzypiec zdobywca 3 złotych medali w konkurencjach indywidualnych oraz Maksymilian Topolnicki i Paulina Budzińska, którzy w każdym starcie wywalczyli medal. Miłym akcentem imprezy było też wspólne odśpiewanie „Stu Lat” dla dwóch Jubilatek Natalii Skrzypczak z K-Koźla i Wiktorii Setnickiej z Opola.  Poniżej podajemy wszystkich medalistów MMKS-u Kędzierzyn-Koźle, wiele danych statystycznych i bogatą fotorelację z zawodów. Warto wspomnieć iż Nasi sportowcy wywalczyli 15 medali (6 złotych, 6 srebrnych oraz 3 brązowe).

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Gratulujemy znakomitych wyników, życząc jednocześnie wspaniałych ferii zimowych, na które udają się od dzisiaj uczniowie woj. opolskiego.

Pływakom którzy, spędzać będą przerwę w nauce w rodzinnym mieści, przypominamy o zajęciach klubowych MMKS-u, które odbywać się będą na Krytej Pływalni codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9.00