8,830,810 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Sierpień 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
CHRZEST JĘZYKOWCÓW
26 października odbył się chrzest językowy klasy 4b. Uroczystość przygotowała klasa 6b wraz z wychowawczynią panią Iwoną Kocjan. imprezę poprowadził wódz plemienia "Mocarnych jenzorów". Było bardzo wesoło i słodko bo jedna z konkurencji polegała na dokładnym wylizaniu łyżeczki z nutellą. Wszyscy czwartoklasiści otrzymali w prezencie odznakę mocarnego jenzora . Klasa 4b dziękuje klasie 6b za wspaniałą zabawę.

Opracowanie i zdjęcia: Kinga Wróbel
Przed 1 Listopada ...


Przed 1 listopada Cmentarz Wojenny przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie odwiedziły dzieci ze świetlicy szkolnej. Dzieci wraz z paniami poznawały historię cmentarza. Na mogiłach żołnierzy zapaliły znicze . Podopieczni świetlicy bardzo poważnie podeszli do tej niecodziennej wycieczki.

oprac.M.Białkowska-Rojek
Pasowanie na Świetlika

24 października odbyło się pasowanie na Świetlika. Samorząd Świetlicowy przygotował bardzo udaną imprezę, która skupiła na szkolnej scenie wszystkie pierwsze klasy.
Prowadzący: Zosia i Maks, przywitali wszystkich zebranych. Życząc dobrej zabawy, wciągnęli pierwszaków do aktywnego udziału w przygotowanych zadaniach.
Była próba wiedzy, próba wygimnastykowanego języka, próba smaku i próbowanie „soku z buraków”, oraz „leśnych żuczków” ;) , próba dotyku, próba wytrzymałości, która polegała na przejściu po rozsypanych kasztanach.
Wszystko pod okiem starszych kolegów i koleżanek, którzy sprawnie zliczali próby jakim pierwszaki dzielnie stawiały czoła. W nagrodę dostali dyplom. Brawo!
Na końcu nastąpiło pasowanie na ucznia przez p. kierownik Małgorzatę Kłos.
„W imieniu dzieci świetlicowej gromady Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9
w Kędzierzynie-Koźlu przyjmuję was do nas i pasuję na świetlicowego kolegę i koleżankę.”

Witajcie pierwszaki w gronie społeczności świetlicowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr9 w Kędzierzynie-Koźlu.


Świetlicowy samorząd

Świetliki tworzą nową tradycję i pierwszy raz wybierają samorząd świetlicowy.
Mamy zaszczyt zaprezentować państwu wybranych kandydatów:
Zosia Pogorzała
Maks Holeczek

Brawa i gratulacje!

oprac.M.Białkowska-RojekŚwietliczaki a orientacja w przestrzeni

W świetlicy rusza cykl zajęć poświęcony ćwiczeniom i zabawom usprawniającym mówienie, czytanie i pisanie. Zajęcia te w szczególny sposób będą wspomagać wczesny rozwój dzieci oraz wzbudzać w nich ciekawostki otaczającego świata. Pod czujnym okiem pani mgr Moniki Suchowierskiej – Rafalskiej nasi milusińscy będą nabierać sprawności koordynacji ręka – oko, precyzyjne umiejętności motoryczne, zdolności do twórczego myślenia i kreatywności. Zajęcia będą trwały przez cały rok szkolny. Życzymy powodzenia wychowawcy świetlicy.


Opracowała: M.Suchowierska - Rafalska

Pierwszy występ 1a NA MEDAL!
Klasa 1a pod czujnym okiem wychowawczyni p.Agnieszki Nagórnej przygotowała program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pierwszaki spisały się na medal. Pięknie śpiewały, grały na instrumentach i składały życzenia nauczycielom. Klasa 3b z p. Iwoną Krupą przygotowała kwiatki-laurki dla nauczycieli. Atmosfera była bardzo sympatyczna a Pani Dyrektor pogratulowała pierwszakom i podziwiała ich, że w tak krótkim czasie potrafili przygotować ciekawy występ.

GRATULUJEMY
E.Kobiałka

Pyza wraz z Chopinem zaprasza na jesienny koncert
W ramach świetlicowego projektu "Pyza na polskich dróżkach" świetliczaki miały okazję poznać postać wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina. Podczas cyklu różnorodnych zajęć czy to muzycznych- wysłuchanie utworów wirtuoza, czy plastycznych- wykonanie portretów, a także komiksów o życiu mistrza, uczniowie mogli poznać jego twórczość. Podsumowaniem zajęć był quiz z którym to uczniowie poradzili sobie świetnie.Oprac: K.Hunek, M.Bialkowska-Rojek