- mnóstwo entuzjazmu…
A oto fotorelacja :

oprac. Marta Białkowska-Rojek
II Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach
Pływacy z Naszej Szkoły w sobotę i niedzielę /10-11.12.2011/podbijali baseny w Polsce uczestnicząc w II Międzynarodowym Mitingu pływackim w Pawłowicach woj. Śląskie oraz w zawodach Barbórkowych w Głogowie woj. Dolnośląskie. W Pawłowicach wystąpili uczniowie klasy 4s, walcząc dzielnie z ponad 300-tu zawodnikami z Polski oraz Słowacji. Najlepiej spisały się Anna Kempa i Wiktoria Smętek. Ania zdobyła brązowy medal na dystansie 100m st. klasycznym, natomiast Wiktoria wywalczyła również trzecie miejsce na dystansie 100m st. grzbietowym. Obok naszych zawodników pływali również uczniowie z PG nr 5, a była uczennica Naszej Szkoły - Martyna Sofińska, okazała się najlepszą zawodniczką Mitingu zdobywając 4 złote medale na cztery starty. Łącznie zawodnicy z K-Koźla zdobyli 11 medali /5 złotych, 2 srebrne i 4 brązowe/.
W Głogowie wystąpili zawodnicy z klasy 6s i 5s i zaprezentowali się wspaniale zdobywając osiem medali/3 złote, 1 srebrny oraz 4 brązowe/. Niewątpliwą gwiazdą zawodów był Mikołaj Kempa, który zdobył 3 złote jeden srebrny i jeden brązowy/w sztafecie/ medal. Został również najlepszym zawodnikiem zawodów Barbórkowych w Głogowie wygrywając tym samym cenną nagrodę rzeczową. Oprócz Mikołaja, medale zdobywali: Alicja Balicka, Agnieszka Kacperczyk, Wojciech Matusiewicz oraz sztafeta 4x50m st. dowolnym
Gratulujemy wspaniałej postawy sportowej Naszym zawodnikom. Oczekujemy kolejnych tak dobrych wieści z aren zawodów krajowych i zagranicznych.