7,097,196 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Lipiec 2018

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
FLUG

Trzydniowe spotkanie z teatrem podczas XIX Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY w Opolu dobiegło końca. Nasz szkolny reprezentant - teatr FLUG powraca z WYRÓŻNIENIEM, z którego jesteśmy bardzo dumni!!!
Dla naszych młodych aktorów wielkim uznaniem była już sama możliwość wystąpienia na deskach Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w gronie 9 najlepszych dziecięcych teatrów z całej Polski

Obrazy newsów: 2.jpg

Obrazy newsów: 8.jpg


Klauzula informacyjna RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

 W związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L z 04.05.2016r., Nr119, s. 1) informujemy, iż:

 I.              ADMINISTRATOR DANYCH.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr9 im. Jurija Gagarina, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Gagarina 3.

 II.            INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pan/Pani skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób:

 1. adres poczty elektronicznej: psp9@kedzierzynkozle.pl
 2. pisemnie na adres siedziby Administratora

 III.           CELE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH I PODSTAWA PRAWNA

  1. Pana/Pani dane przetwarzane będą w związku z realizacją przez Administratora zadań publicznych, wynikających wprost z przepisu prawa lub określonych zadaniami statutowymi Jednostki.
  2. Przetwarzanie może być również niezbędne w celu wykonania umowy, której Pan/Pani jest stroną lub do podjęcia działań, na Pana/Pani żądanie, przed zawarciem umowy.
  3. Mogą również wystąpić przypadki, w których zostanie Pan/Pani poproszony/a o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu i zakresie.

 IV.           ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH

Odbiorcami Pana/Pani danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

 V. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe przetwarzane przez Administratora przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 lipca 1983r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018r., poz. 217) oraz Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. Oznacza to, że dane osobowe mogą zostać usunięte po upływie określonego dla danej kategorii dokumentacji okresu przechowywania, zależnie od kategorii archiwalnej danej sprawy.

 VI.           PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ, DOSTĘPU DO DANYCH OSOBOWYCH

Na zasadach określonych przepisami RODO, posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora:

 1. dostępu do treści swoich danych osobowych
 2. sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych
 3. usunięcia swoich danych osobowych
 4. ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych
 5. przenoszenia swoich danych osobowych
 6. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych

  VII.         PRAWO DO COFNIĘCIA ZGODY

W przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażenie zgody, zawsze ma Pan/Pani prawo do dobrowolnego podjęcia decyzji. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych w oparciu o zgodę, ma Pan/Pani prawo w każdym czasie do cofnięcia zgody.

 VIII.        PRAWO WNIESIENIE SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO

Gdy uzna Pan/Pani iż przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 IX.           INFORMACJA O WYMOGU PODANIA DANYCH ORAZ KONSEKWENCJACH NIEPODANIA DANYCH OSOBOWYCH.

  1. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych może być wymogiem:

a)     ustawowym

b)    umownym

c)     warunkiem zawarcia umowy,

do których podania będzie Pan/Pani zobowiązany/a.

 1. W przypadku, gdy będzie istniał obowiązek ustawowy, a nie poda Pan/Pani swoich danych, nie będziemy mogli zrealizować zadania ustawowego, co może skutkować brakiem możliwości realizacji celu lub konsekwencjami przewidzianymi przepisami prawa.
 2. W przypadku, kiedy podanie danych będzie warunkiem zawarcia umowy, a nie poda Pan/Pani swoich danych, nie będziemy mogli zawrzeć takiej umowy.

 X.            ZAUTOMATYZOWANE PODEJMOWANIE DECYZJI, PROFILOWANIE

Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

 XI.           PRZEKAZYWANIE DANYCH DO PAŃSTW TRZECICH/ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

Administrator nie zamierza przekazywać danych odbiorcom do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.


Mniam, mniam .... (cd)

Kolejni adepci sztuki kulinarnej w naszej szkole próbowali swoich sił- wyszło im doskonale. Nie tylko były to smaczne posiłki, ale jeszcze świetnie wyglądały. Klasa 6 b zdała egzamin Uśmiech

Obrazy newsów: 20180604_001.jpg Obrazy newsów: 20180604_002.jpg

oprac.A.Zamora


01.06.

W związku z brakiem podań w dniu 01.06. (piątek)

świetlica nieczynna.


Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

W czwartek 24.05.2018 r. tradycyjnie uczestniczyliśmy w Indywidualnych Zawodach Lakkoatletycznych na Stadionie „Kuźniczka”. Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w koronnych konkurencjach lekkoatletycznych, jakimi bez wątpienia są: biegi, skoki i rzuty. Starty w tym sezonie bardzo dopisały, dając nam możliwość awansu do finału wojewódzkiego. Gromkie brawa płyną do:

- Rafał Smętek - bieg na 100 m p.płotki- 1 miejsce
- Jadwiga Burzyńska - bieg na 100 m- 1 miejsce
- Emilia Szafarczyk - bieg na 100 m- 2 miejsce
- Zofia Danielewicz - skok w dal- 3 miejsce
- Patryk Zarzycki - skok w dal- 3 miejsce

Obrazy newsów: 20180524_zl1.jpg

Serdecznie gratulujemy również pozostałym startującym !!!Uśmiech

Trenerki: Agnieszka Harnos i Sabina Kisielewska


VIII edycja Koziołków Biegowych

27,052018 odbyła się VIII edycja Koziołków Biegowych w naszym mieście. "Dziewiątkę" z sukcesami reprezentowała mocna ekipa uczniów, rodziców i nauczycieli.

W biegu na 300m dziewcząt 2008 wygrała Liliana Gorska (3s), a druga była Zofia Jaremko (4c). W biegu na 850m rocznika 2004 i starsi trzecie miejsce zajął Nikodem Miłek (7s), w biegu na 300m rocznika 2007 trzeci był Michał Komor (5a), a w biegu głównym na 10km wśród mieszkańców gminy Kędzierzyn-Koźle zwyciężyła pani Dorota Matejko, mama Kuby, a trzeci był trener Krzysztof Hańcza. Oprócz nich wystartowali: Sabina i Kamila Grech, Lena Zabrocka, Wiktoria Przymuszała, Magdalena Tkacz, Jakub Sawicki, Michał Komor, Karol Labocha z mamą, Jakub Cwynar z tatą, mama Julii Bieńko, tata Dominika i Bartosza Wyleżoł, tata Aleksandra Tokarczyka, tata Kuby Wiszniewskiego, oraz dziadek Janka Heine.

Obrazy newsów: 20180527_00.jpg

Wszystkim uczestnikom gratulujemy aktywnej niedzieli!Uśmiech


KAWIARNIA LITERACKA „ U TETMAJERA” – spektakl z okazji DNIA MATKI w naszej szkole…

Przenieśmy się myślą kilkadziesiąt lat wstecz... Po trotuarach spacerują damy w kapeluszach i powłóczystych sukniach, dżentelmeni w czarnych melonikach wolno przemierzają ulice, a w niejednej kawiarni takiej, jak ta, toczą się zażarte dysputy literackie i polityczne. W tej kawiarni, od początków jej istnienia, gościło już wielu sławnych  ludzi, a  dzisiaj,  zaprosiłem wyjątkowych gości, którzy  za pomocą swej poezji przeniosą nas w epokę,  gdy czas płynął wolniej  i sprzyjał zadumie, a to szacowne towarzystwo, zgromadzone przy stolikach,  będzie nas wszystkich zabawiać niekończącymi się opowieściami o tychże literatach… - tak Gospodarz rozpoczął niecodzienny spektakl, który odbył się w poniedziałek, 28 maja 2018 r.,  w którym moi młodzi, wspaniali Artyści z klasy 7S zaistnieli w rolach poetek, poetów i gości sprzed wieku… Teksty, stroje, wystrój kawiarni idealnie oddały klimat tamtych czasów. Nie zabrakło też zabawnej przerwy w postaci Kibica, który nieoczekiwanie wtargnął do „Kawiarni Literackiej u Tetmajera”, ale doskonałemu Gospodarzowi udało się powtrzymać jego emocje i zaprosić do uczestnictwa w wieczorze.  Całość dopełniła wybrana przeze mnie muzyka: The Second Waltz - AndréRieu na wejście, jako podkłady muzyczne pod wiersze: Waltz Rain - Frederic Chopin ,  The Garden of Eden - Frédéric Chopin, Waltz of Love - Eugen Doga,  Ennio Morricone - For Love One CanDie, Serenade– Schubert i inne, a na zakończenie bardzo wymowna melodia AndreRieu– Mama… dla wszystkich Szanownych Mam.

Obrazy newsów: 20180528_kawiarnia_literacka.jpg

Z całego serca dziękuję w swoim imieniu i moich młodych Artystów zaproszonym szanownym Gościom za przybycie, za wzruszające, serdeczne podziękowania i gratulacje, skierowane do moich Artystów i do mnie. To niezapomniane dla nas wszystkich chwile…

Z serdecznymi pozdrowieniami T.M.Tarasek