*U*W*A*G*A*

Podręczniki 2017-2018

Wrzesień 2017

Maciej Leszczyński Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym

Podczas rozegranych we Wrocławiu w dniach 10-11.06.2017 Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, uczeń Naszej szkoły, Maciej Leszczyński z klasy 6s, wywalczył Brązowy Medal w kategorii młodzik w konkurencji 100m z przeszkodami.

Gratulacje !!!!

Obrazy newsów: 20170611_leszczu.jpg

Zawody naszych rodziców

RODZICE – DZIECIOM

DUMA Z TATY

Mój tatuś jest dziennikarzem – powiedziała mała Amelka i tak za zgodą pana Tomasza Kapica mogliśmy poznać bliżej pracę dziennikarza. Tym razem to nie pan Tomasz przeprowadzał wywiad lecz dzieci z klasy II c zadawały pytania, chcąc dowiedzieć się jak najwięcej o pracy dziennikarza. Panie Tomku, dziękujemy za piekną lekcję – dar od rodzica.

Iwona Krupa wraz z uczniami klasy II c

Obrazy newsów: ttt1.jpgObrazy newsów: ttt2.jpg

Mole KSIĄŻKOWE 2017

W kolejnej edycji konkursy Zostań molem książkowym zwyciężyła Aleksandra Bukryj z klasy 2c.
II miejsce - Julia Bobko kl.4b, a III miejsce - Weronika Wojciechowska kl.5s

Wyróżnienia: Tymoteusz Frąckowiak kl.3d, Nadia Hiszpańska kl.3d, Filip Gajda kl.3d, Kinga Celi kl.3d, Martyna Wojciechowska kl.3s, Patrycja Wojciechowska kl.3s, Aleksandra Wach kl. 4s.

FESTYN SZKOLNY

RODZICE – DZIECIOM

Mając takich wspaniałych rodziców  żaden deszcz i wiatr nie jest dla nas groźny. 10 czerwca 2017 władanie nad szkołą przejęli rodzice, którzy zorganizowali radosny, pełen rozmaitych atrakcji festyn. Zaangażowani, uśmiechnięci, pełni entuzjazmu rodzice, na przekór strugom deszczu dowiedli, że potrafią bawić się, pomagać i zorganizować imprezę, którą będziemy długo wspominali. Kochani Rodzice – wszyscy, którzy przyczyniliście się do zorganizowania tak radosnego festynu – DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!

Zapraszamy na mini-fotorelację z naszego festynu.

Obrazy newsów: fff2.jpg                                                                         Obrazy newsów: fff3.jpg

Duch książki na fotografii

Obrazy newsów: 20170606_duch_ksiazki_0.jpgRozstrzygnięto konkurs "Duch książki na fotografii". Jego zadaniem konkursu było przygotowanie cyklu zdjęć na podstawie wybranej książki. Chodziło  o to, by uczniowie spróbowali uchwycić wyjątkowość, atmosferę książki. By mogli przedstawić własne wyobrażenia na temat miejsc, bohaterów, czasu, scen itp. Tak naprawdę uczestników ograniczała tylko wyobraźnia.

Nagrodzone prace:
I m-ce Michał Barnuś 6s
II m-ce Martyna Wojciechowska 3s, Patrycja Wojciechowska 3s, Weronika Wojciechowska 5s
III m-ce Dominika Główka 4s, Hanna Wiśniewska 4s, Hanna Taraszkiewicz 4s
Specjalne wyróżnienie: Patrycja Klima 2b

Cele przyświecające temu konkursowi to zachęcenie uczniów do czytania, rozwijanie pasji, wyzwolenie kreatywności. W konkursie chodziło przede wszystkim o to, by dzieci współpracowały ze sobą, dobrze się przy tym bawiąc.

oprac: R.Matusiak