Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

Białe szaleństwo uczniów „Dziewiątki” na tatrzańskich stokach

Od niedzieli 24 stycznia 2016 roku, czterdziestu trzech uczniów Naszej szkoły z klas VIa, Vs, IVs, IVa oraz III s, przybywa na obozie narciarskim w Kościelisku koło Zakopanego.  Opiekę nad nimi sprawują Panie Bożena Romanowicz, Daria Szydłowska- Smętek oraz Panowie Waldemar Maj i Bronisław Kisielewski. Bogaty program obozu i jak na razie, bardzo dobre warunki pogodowe pozwalają obozowiczom na korzystanie ze stoków zjazdowych, wycieczki kolejką linową na Gubałówkę, następnie piesze zejście do Kościeliska. Przewidziana jest jeszcze wyprawa piesza przez Dolinę Kościeliską, narty na stoku Jagny Marczułajtis, byłej Polskiej Olimpijki w snowboardzie w WitówSki, pobyt w Zakopiańskim Aquaparku , wejście na skocznię narciarską Wielką Krokiew, dyskoteki, konkursy artystyczne i oczywiście zajęcia lekcyjne. To wszystko nie pozwala na odrobinę nawet nudy. Nauka jazdy na nartach nabiera rozpędu i wszyscy jeżdżą już coraz lepiej. Bardziej zaawansowani  doskonalą swoje umiejętności z nauczycielami Dziewiątki, natomiast mniej zaawansowani  szlifują swoją narciarską wiedzę z miejscowymi Instruktorami Panią Małgorzatą i Panem Arkadiuszem. Zdjęcia i filmiki z obozu dokumentują ciężką aczkolwiek przyjemną pracę. Pobyt na obozie przewidziany jest aż do niedzieli rozpoczynającej ferie zimowe.  Wszystkim uczestnikom na pewno przydadzą się w ferie nabyte podczas obozu umiejętności. Trzymamy kciuki za szczęśliwy powrót całej ekipy.

Obrazy newsów: oboz_sportowy_koscielisko.jpg

oprac.B.Kisielewski