8,462,961 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 7

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Czerwiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
MAŁA LIGA W PŁYWANIU

Poniżej przedstawiamy zdobywców najlepszych miejsc:

Wiśniewska Hanna kl. 3s – I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Matyjasek Natalia kl. 3s – II miejsce – 25 m st. dowolnym w roczniku 2006

Zarzycki Paweł kl. 3s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Łukasik  Dawid kl. 3s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Kuterski Szymon kl. 3s - III miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Skrzypczak Natalia kl. 2s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Wojciechowska Patrycja 2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Trojnar Jakub kl.2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Gohla Amadeus kl. 1s - I miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Kawa Michał kl. 1s  - II miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Zych Daniel kl. 1s  - III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Nowak Julia kl. 2s - II miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2008

Merz Wojciech kl. 2s -  III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2008

Barnuś Wojciech kl. 2s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Padet  Ilies kl. 2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Kacperczyk Michał kl. 2s - III miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Wach Aleksandra kl. 3s - I miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Lecht Jasmina kl. 3s - II miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Sobański Fabian kl. 3s - I miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Kużaj Lena kl. 1s - I miejsce – 25 m st. grzbietowym w roczniku 2009

Jankowska Maja kl. 1s - III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Wojciechowska Martyna kl. 2s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Guziak Julia kl. 3s - III miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Skrzypiec Szymon kl. 2s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Filipiak Damian kl. 3s - II miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Smętek Rafał kl. 3s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2006

Obrazy newsów: mala_liga_02.jpg

Obrazy newsów: mala_liga_03.jpg

Obrazy newsów: mala_liga_04.jpg

Wielkie gratulacje dla uczniów klas I-szych, II-gich i III-cich  i trenerów Darii Szydłowskiej Smętek, Agaty Rachowicz oraz Bronisława Kisielewskiego za wspaniałe przygotowanie do zawodów i wyniki ich podopiecznych.

BRAWO WAM!!!