ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,668,905 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS 4

We wrześniu i październiku odbyły się dwa etapy szkolnego konkursu matematycznego, w którym brali udział wszyscy uczniowie klas czwartych. Uczniowie, którzy otrzymali powyżej 50 punktów na 60 możliwych, przeszli do ścisłego finału. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, wyniki różniły się minimalnie, a za finalistów trzymamy kciuki!

Trzeci etap odbędzie się w środę 18.11.2015r. o godz. 8.00 – 8.45 w sali 64. Uczniowie, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca, będą reprezentowali naszą szkołę w Miejskim Turnieju Matematycznym, który odbywa się zazwyczaj w marcu w naszym mieście.

Oto grono finalistów:

UCZEŃ I KLASA

I ETAP

pkt.

II ETAP

pkt.

SUMA

MIEJSCE

Kacper Walkowicz kl.4b

30

28

58

I

Aleksandra Kulawik kl.4b

30

26

56

II

Agata Łannik kl.4b

30

26

56

II

Zofia Danielewicz kl.4b

28

27

55

III

Magdalena Kozak kl.4s

27

27

54

IV

Jan Bartoszek kl.4s

27

27

54

IV

Paweł Krupa kl.4b

28

25

53

V

Franciszek Kurpiński kl.4b

30

23

53

V

Milena Żółkowska kl.4a

27

26

53

V

Tomasz Godula kl.4a

22

21

53

V

Dominik Janicki kl.4a

29

24

53

V

Bartosz Daroszewski kl.4a

30

22

52

VI

Maja Staudt kl.4b

29

23

52

VI

Aleksandra Smyczek kl.4s

28

23

51

VII

Szymon Sikora kl.4b

29

22

51

VII

oprac.I.Podborączyńska