Marzec 2019

V ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Obrazy newsów: tab_mno_000.jpgW ubiegły piątek, czyli 25.09.2015r. po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który odbył się po raz piaty w naszym kraju i równocześnie w innych krajach Europy i świata!

Od poniedziałku dzieci powtarzały tabliczkę na lekcjach i przerwach w formie różnych zadań, ćwiczeń i konkursów. Szesnaścioro odważnych uczniów zgłosiło się do Komisji i Patroli Egzaminacyjnych, wszyscy przeszli pomyślnie egzamin i w piątek spisali się naprawdę na medal!!! Bardzo im dziękujemy!!! Przede wszystkim za odwagę, a nadmieniamy, że ośmioro z nich było z klasy 4!

Komisje i patrole przeprowadziły 317 egzaminów, z których 215 było zdanych, co daje 68% :) W czasie 3 minut trzeba było odpowiedzieć na 5 pytań z puli ”łatwych” lub „trudnych” przykładów, w razie porażki można było powtórzyć egzamin za godzinę.

Gratulujemy WSZYSTKIM, którzy mieli odwagę przystąpić do egzaminu, szczególnie nauczycielom, którzy pozwolili się „przepytać” w obecności swoich uczniów, stres robi swoje, ale dali radę! i … dobry przykład.

Za rok, bogatsi o doświadczenia, przystąpimy znowu do akcji, której celem jest zabawowe nauczanie – uczenie się tabliczki mnożenia oraz danie pozytywnego przykładu młodemu pokoleniu.

Obrazy newsów: tab_mno_001.jpg Obrazy newsów: tab_mno_002.jpg

Zapraszamy do galerii.