ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,666,971 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
OBÓZ SPORTOWY - STRONIE ŚLĄSKIE 12 – 19.09.2016

Wspaniała pogoda, bardzo dobre jedzenie, przepiękna przyroda, to oprócz doskonale przygotowanych treningów i wybornie wybranych tras wędrownych, dodatkowe atuty wyjazdu uczniów „Dziewiątki” na obóz do Stronia Śląskiego.

Od pierwszego dnia pobytu trenerzy i wychowawcy klas Vs, VIs oraz VIa zaangażowali uczniów do ciężkiej, ale przyjemnej pracy sportowca. Rozruchy poranne aktywizowały nas na cały dzień. Przez co spokojnie  pokonaliśmy na nogach ponad 100 kilometrów podczas marszów, przebiegliśmy lub przepłynęliśmy dodatkowe kilkadziesiąt. A do tego odbywały się treningi specjalistyczne oraz nauka. Czas jednakże biegnie bardzo szybko i  trzeba z obozu wracać do rodzinnego miasta. W pamięci jednak na zawsze zostanie Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Uranu, zalew nad Starą Morawą, Lądek Zdrój czy inne przepiękne miejsca. Wysportowane sylwetki, lepsza wytrzymałość czy też udoskonalona technika pływacka i piłkarska, zaprocentują podczas sezonu sportowego. Lekcje matematyki, przyrody, angielskiego, zpt i inne, które odbyły się na obozie pozwoliły na utrzymanie wysokiego poziomu nauki. Do tego należy dodać obozowy konkurs „ Mam talent”, pieczone kiełbaski i chlebek, sportowe zawody biegowe oraz wyścigi rzędów, zabawy sportowe na basenie, sparingi z miejscowymi piłkarzami na „ Orliku” i plażowanie w cudownej scenerii, wyjście na lody itp. To obraz obozu na którym ciągle się coś działo, a nauczyciele i trenerzy ciągle ocierali pot z czoła. Bo były też chwile gdzie opatrywano rany, odciski, otarcia, użądlenia os i stłuczenia. Leczono bóle gardła, brzucha i obrzęk ręki po użądleniu. Ciągle się coś działo, ale przez to było ciekawie i emocjonująco. Aby w  przyszłym roku móc znowu pojechać na taki obóz, należy zadbać o wysoki poziom nauki, zachowania i osiągnięć sportowych. Zatem do BOJU !!!!

Obrazy newsów: stronie_slaskie.jpg

Fotorelacja z obozu zajmuje pięć galerii zdjęciowych. Miłego oglądania.

 Obrazy newsów: gal1.jpg Obrazy newsów: gal2.jpg  Obrazy newsów: gal3.jpg  Obrazy newsów: gal4.jpg  Obrazy newsów: gal5.jpg 

oprac.B.Kisielewski