Marzec 2019

WĘDKOWANIE Z GWIAZDĄ – czyli Rekin na pudle i … tuż za ;)

Wakacje jeszcze trwały, a Rekiny Dziewiątki stanęły kolejny raz w szranki z wędką.

Tym razem w odpowiedzi na zaproszenie z Koła PZW Reńska - Wieś Kofama (za które serdecznie dziękujemy!) nasi adepci wzięli udział w tych prestiżowych już i wielokrotnie organizowanych zawodach.

Wszystko miało miejsce w sobotę 29 sierpnia na kozielskiej Wyspie. Miejscem rozegrania dziecięcych zawodów była oczywiście Odra. Czworo naszych Rekinów stawiło się na zbiórce i po zgłoszeniu wystartowało w dwóch kategoriach wiekowych, a dodać trzeba że po majowym starcie w opolskich Mistrzostwach Województwa nastroje były różne, bo wtedy ryby zwyczajnie nie brały.

Tym razem wszystko potoczyło się inaczej: ryby brały i to wyśmienicie! Niektórzy zetknęli się z gatunkami, które znali tylko z literatury i fotografii np. z kleniem czy ukleją. A co najistotniejsze młodzi wędkarze mogli sprawdzić się w wędkowaniu w rzece.

Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania – trójka spośród czworga zawodników zajęła punktowane miejsce!

Na DRUGIM stopniu podium stanął PAWEŁ KRUPA; CZWARTY był IGNACY CZAPLA; A PIĄTY był JAKUB WISZNIEWSKI.

Czwarta osoba – MAGDALENA TKACZ - uplasowała się w pierwszej dziesiątce, co również jest nielada wyczynem.

Całej reprezentacji naszej Szkółki szczerze i serdecznie GRATULUJĘ!

Wisienką na torcie było spotkanie z Gwiazdami, a byli nimi siatkarze ZAKSY! Dzieci spotkały się, rozmawiały, zbierały autografy i fotografowały się z trenerem i były zawodnikiem Sebastianem Świderskim, Jurijem Gladyrem – aktualnym graczem i  trenerem Fefe de Giorgi. Atrakcji było naprawdę dużo!! A najważniejsze były pozytywne emocje, które towarzyszyły dzieciom u progu nowego roku szkolnego.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam: „Wodom cześć”.

Obrazy newsów: 2015bk01.jpg

oprac: Wojtek Czapla