Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

Wybitni nagrodzeni przez prezydent miasta

Wybitni sportowcy i przedstawiciele kultury odebrali od prezydent Sabiny Nowosielskiej specjalne nagrody. Prezydent doceniła ich zaangażowanie w działalność sportową i kulturalną miasta. Aż czworo nauczycieli PSP nr 9 otrzymało nagrody!

Obrazy newsów: nag_prez_01.jpg

Nagrody przyznano w zakresie sportu, w kategorii: zapasy, badminton i parapadminton, pływanie, triathlon i crosstriathlon, ratownictwo wodne, piłka siatkowa, lekka atletyka, tenis stołowy, piłka nożna mężczyzn niesłyszących oraz modelarstwo sportowe. W zakresie pływania nagrodzeni zostali m.in. Daria Szydłowska-Smętek i Bronisław Kisielewski trenerzy "Dziewiątki".

Za całokształt działalności oraz za sukcesy odniesione w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury przyznano dziewiętnaście nagród. W tej dziedzinie nagrodzone m.in. zostały dwie nauczycielki PSP nr 9, Kinga Wróbel oraz Aleksandra Pasoń.

Ponadto na scenie gościło wielu uczniów i absolwentów Naszej Szkoły między innymi Weronika Stychno i Radosław Sierny.

Dyplomy i czeki wręczały Pani Prezydent Sabina Nowosielska wraz z przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle – Panią Katarzyną Dysarz. Dla laureatów zagrał zespół Mistrzowie Świata. Gali towarzyszy także wystawa na kozielskim rynku.

Obrazy newsów: nag_prez_02.jpg

oprac.B.Kisielewski