Czerwiec 2019

W SZKOLE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ JĘZYKA OBCEGO, BEZ KOREPETYCJI...

WYSTARCZĄ CHĘCI I PRAWDZIWE ZAANGAŻOWANIE UCZNIÓW W TO, CO OFERUJE IM NAUCZYCIEL.

Grupa uczniów z klasy 6b, którzy zdawali międzynarodowy egzamin JĘZYKA FRANCUSKIEGO - DELF 26.05.2015, osiągnęła duży sukces. Wszyscy uczniowie zdali egzamin na wysokim poziomie. Średnia grupy to 86%. Język francuski jest ich dodatkowym językiem (1h/ tydzień), a zdali go na poziomie języka obowiązkowego (3h/ tydzień).

Certyfikat DELF  jest jednym z dwóch, obok DALF, dyplomów ustanowionych przez    francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej 22 maja 1985 roku.

Obrazy: 08_ministere_education_nationale.jpg

Certyfikat DELF jest oficjalnym dokumentem wydawanym przez Francuskie Ministerstwo Edukacji. Potwierdza znajomość języka francuskiego na odpowiednim poziomie. Uznawany jest na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.
Dyplom DELF jest ważny  bezterminowo.

Dyplom DELF jest drukowany we Francji  jest wydawany 3 miesiące po zakończeniu sesji egzaminacyjnej.

JESTEM BARDZO DUMNA Z MOICH UCZNIÓW I GRATULUJĘ IM DOSKONAŁEGO WYNIKU. CIĘŻKO PRACOWALI NA TEN SUKCES; WARTO BYŁO!

GRUPA DELF

Od lewej stoją: p. Elżbieta Kobiałka, Martyna Sikora, Nikodem Rucki, Kuba Rosak, Maks Holeczek, Ania Ptak

Od lewej siedzą: Sara Wróbel, Dominika Jaworska, Amelka Gilewicz, Ania Pająk, Agnieszka Strzempek.

Obrazy: aaadelf.jpg

Elżbieta Kobiałka