Czerwiec 2019

Piłkarska Odznaka Dziewiątki

Jak co roku na przełomie maja i czerwca wszyscy uczniowie klas piłkarskich przeszli test "Piłkarska Odznaka Dziewiątki", który jest wyznacznikiem podstawowych umiejętności piłkarskich, takich jak prowadzenie piłki, podania, strzały nogą i głową. Bardzo ważną rzeczą jest ćwiczenie tych umiejętności w ciągu całego roku, tak aby na Odznace być pewnym swoich umiejętności, bowiem do każdej z pięciu prób można podejść tylko raz w każdym roku szkolnym. Po raz pierwszy w historii szkoły najlepszą w swojej klasie okazała się dziewczyna - była to Oliwia Meinert z kl. 4s z wynikiem 273 pkt. (na 300 możliwych). W klasie 5s najwyższy wynik ze wszystkich osiągnął Patryk Maziakowski (291), któremu do maksymalnego wyniku zabrakło trzech podań od ławeczki. W klasie 6s triumfował Patryk Łotocki (263), dla którego było to drugie wyróżnienie z rzędu. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a także pozostałym zawodnikom, którzy zdobyli złote, srebrne i brązowe odznaki i życzymy im poprawienia się w przyszłym roku.

Obrazy newsów: odznaka_patrykm.jpg Obrazy newsów: odznaka_oliwiam.jpg Obrazy newsów: odznaka_patrykl.jpg

Oprac.: trener Krzysztof Hańcza