8,473,647 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 6

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Czerwiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
NASI NAJLEPSI

21.04.2015 Najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe. Stypendia zostały przyznane zgodnie z obowiązującym regulaminem (dostępnym na stronie internetowej szkoły). Spośród 24 nominowanych uczniów, komisja wytypowała 11, którym przyznano stypendia.

Obrazy: stypendia_15_b.jpg

 Stypendyści.

Na scenie, od lewej, stoją: Oliwia Bucyk (6a), Monika Ceglarska (5b), Wojtek Moryl (6s), Agnieszka Kucała (6b), Sara Wróbel (6b), Martyna Sikora (6b).

W I rzędzie, od lewej, stoją: Sławek Antoniuk (6b), Julia Drobina (5a), Przemek Żabski (6b), Paweł Dębski (5b), Kasia Cież (5b)

Obrazy: stypendia_15_a.jpg

WSZYSCY UCZNIOWIE NOMINOWANI

W I rzędzie, od lewej, stoją: Monika Ceglarska (5b), Paweł Dębski (5b), Kasia Cież (5b), Sławek Antoniuk (6b), Julia Drobina (5a), Filip Chadała (5s), Marlena Kupka (6a), Igor Ziembicki (5s), Dominik Jóźwiak (5s), Ania Pająk (6b), Wiktoria Szewczyk (5s), Wiktoria Popiel (6a), Patryk Białkowski (5b)

Na scenie, od lewej, stoją: Oliwia Bucyk (6a), Przemek Żabski (6b), Sara Wróbel (6b), Martyna Sikora (6b), Wojtek Moryl (6s), Julia Przeniosło (6s), Marek Podborączyński (6s), Agnieszka Kucała (6b), Paweł Antoniuk (6b), Paulina Budzińska (5a), Daniel Preis (5a)

foto. Elżbieta Kobiałka