ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

NASI NAJLEPSI

21.04.2015 Najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe. Stypendia zostały przyznane zgodnie z obowiązującym regulaminem (dostępnym na stronie internetowej szkoły). Spośród 24 nominowanych uczniów, komisja wytypowała 11, którym przyznano stypendia.

Obrazy: stypendia_15_b.jpg

Stypendyści.

Na scenie, od lewej, stoją: Oliwia Bucyk (6a), Monika Ceglarska (5b), Wojtek Moryl (6s), Agnieszka Kucała (6b), Sara Wróbel (6b), Martyna Sikora (6b).

W I rzędzie, od lewej, stoją: Sławek Antoniuk (6b), Julia Drobina (5a), Przemek Żabski (6b), Paweł Dębski (5b), Kasia Cież (5b)

Obrazy: stypendia_15_a.jpg

WSZYSCY UCZNIOWIE NOMINOWANI

W I rzędzie, od lewej, stoją: Monika Ceglarska (5b), Paweł Dębski (5b), Kasia Cież (5b), Sławek Antoniuk (6b), Julia Drobina (5a), Filip Chadała (5s), Marlena Kupka (6a), Igor Ziembicki (5s), Dominik Jóźwiak (5s), Ania Pająk (6b), Wiktoria Szewczyk (5s), Wiktoria Popiel (6a), Patryk Białkowski (5b)