ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,586,253 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
II Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach
Pływacy z Naszej Szkoły w sobotę i niedzielę /10-11.12.2011/podbijali baseny w Polsce uczestnicząc w II Międzynarodowym Mitingu pływackim w Pawłowicach woj. Śląskie oraz w zawodach Barbórkowych w Głogowie woj. Dolnośląskie. W Pawłowicach wystąpili uczniowie klasy 4s, walcząc dzielnie z ponad 300-tu zawodnikami z Polski oraz Słowacji. Najlepiej spisały się Anna Kempa i Wiktoria Smętek. Ania zdobyła brązowy medal na dystansie 100m st. klasycznym, natomiast Wiktoria wywalczyła również trzecie miejsce na dystansie 100m st. grzbietowym. Obok naszych zawodników pływali również uczniowie z PG nr 5, a była uczennica Naszej Szkoły - Martyna Sofińska, okazała się najlepszą zawodniczką Mitingu zdobywając 4 złote medale na cztery starty. Łącznie zawodnicy z K-Koźla zdobyli 11 medali /5 złotych, 2 srebrne i 4 brązowe/.
W Głogowie wystąpili zawodnicy z klasy 6s i 5s i zaprezentowali się wspaniale zdobywając osiem medali/3 złote, 1 srebrny oraz 4 brązowe/. Niewątpliwą gwiazdą zawodów był Mikołaj Kempa, który zdobył 3 złote jeden srebrny i jeden brązowy/w sztafecie/ medal. Został również najlepszym zawodnikiem zawodów Barbórkowych w Głogowie wygrywając tym samym cenną nagrodę rzeczową. Oprócz Mikołaja, medale zdobywali: Alicja Balicka, Agnieszka Kacperczyk, Wojciech Matusiewicz oraz sztafeta 4x50m st. dowolnym
Gratulujemy wspaniałej postawy sportowej Naszym zawodnikom. Oczekujemy kolejnych tak dobrych wieści z aren zawodów krajowych i zagranicznych.

oprac. B.Kisielewski