8,522,021 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Czerwiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Wyniki konkursów matematycznych w roku szkolnym 2014/2015

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - Wyniki po trzech etapach:

Klasy 4
Drużynowe: 4a, 4b, 4s;
Indywidualne: Weronika Tomaniak 4b, Jagoda Balicka 4b, Jagoda Muszyńska 4s

Klasy 5
Drużynowe: 5b, 5a, 5s
Indywidualne: Dominik Jóźwiak 5s, Karolina Pyra 5b, Filip Chadała 5s

Klasy 6
Drużynowe: 6s, 6b, 6a
Indywidualne: Sara Wróbel 6b, Marek Podborączyński 6s, Przemysław Czekaj 6s

ALFIK MATEMATYCZNY - Ilość uczestników z naszej szkoły: 27; najlepsze wyniki w poszczególnych klasach:
Kl.3 - Zosia Danielewicz 3b
kl.4 – Jagoda Balicka 4b
kl.5 – Filip Chadała 5s
kl.6 – Przemysław Czekaj 6s.
Wyniki 80% i powyżej: Zosia Danielewicz 3b- 89%, Agata Łannik 3b – 80%, Filip Chadała – 80%.

MAT - Ilość uczestników z naszej szkoły: 17; najlepsze wyniki w poszczególnych klasach:
kl.3 - Zosia Danielewicz 3b - 2 m. w woj.
kl.4 – Jan Mincewicz 4b - 3 m. w woj.
kl.5 – Paweł Dębski 5b - 1 m. w woj.
kl.6 – Przemysław Czekaj 6s – 6 m. w woj.

KANGUR MATEMATYCZNY - Ilość uczestników z naszej szkoły: 24; wyniki w maju.

MIEJSKI TURNIEJ MATEMATYCZNY

Klasy

Uczeń

Punkty na 50 możliwych

4

Jagoda Muszyńska 4s
Weronika Tomaniak 4b
Jagoda Balicka 4b
36
35
31

5

Filip Chadała 5s
Karolina Pyra 5b
Dominik Jóźwiak 5s
46    II miejsce
41
38

6

Sara Wróbel 6b
Marek Podborączyński 6s
48    III miejsce
45    VI miejsce

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na apelu. Wszystkim uczestnikom i laureatom GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

oprac.I.Podborączyńska