Ważne strony
MusicBox3
Play
ABSOLWENCI DZIEWIATKI MISTRZAMI POLSKI

Nasi zawodnicy pływali bardzo dobrze umacniając się w czołówce krajowej, niestety nie udało się wywalczyć medalowych pozycji, a było bardzo blisko. Marta Nowak czterokrotnie była w finałach i zajmowała w nich następujące miejsca: na 50m st. klasycznym była XII, na 100m st. klasycznym X, na 200m st. klasycznym VIII oraz na 400m st. zmiennym IX. Mikołaj Kempa, który zmagał się z kontuzją i grypą, wystąpiła w finałach trzykrotnie i był dwukrotnie IV-ty w konkurencji 200m st. motylkowym oraz 400m st. zmiennym, a VI-te miejsce zajął na dystansie 200m st. zmiennym. Jakub Wasiuk zajął bardzo wysokie 7 miejsce w konkurencji 1500m st. dowolnym oraz 11 miejsce na dystansie 400m st. zmiennym. W barwach Unii Oświęcim startował mieszkaniec Kędzierzyna-Koźle Dominik Ostrowski, który na 1500m st. dowolnym zajął miejsce VI-te oraz wywalczył srebrny medal w sztafecie 4 x 200m st. dowolnym. Ciekawostką jest fakt , że wszyscy wymienieni zawodnicy to absolwenci PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu. Gratulujemy bardzo dobrych wyników. I z wielką niecierpliwością oczekujemy końca remontu Krytej Pływalni, abyśmy mogli mieć równe szanse w rywalizacji z krajową czołówką. Wszystkie wyniki Mistrzostw Polski w Pływaniu dostępne są na stronie www.megatiming.pl (w zakładce zawody centralne).