Lipiec 2019

PROJEKT „DOBRY KOLEGA” - DZIECI WYBIERAJĄ DZIECI

Z inicjatywy rodziców powstał w naszej szkole projekt pt. „Dobry Kolega”, który był realizowany wśród uczniów klas II-III. Uczniowie od listopada uczestniczyli w różnych zajęciach dotyczących koleżeństwa i budowania właściwych relacji w grupie. Wypracowywali plakaty informujące jakie cechy kolegi są dla nich najważniejsze. Wykonywali prace plastyczne, uczestniczyli w zajęciach uczących o koleżeństwie, a także nagrywali film przedstawiający scenki z życia dzieci.
Etapem końcowym było wypełnianie kart informacyjnych w których uczniowie głosowali i uzasadniali swój wybór najlepszego kolegi w klasie. Dziecięca komisja złożona z przedstawicieli wszystkich klas biorących udział w projekcie przeczytała z uwagą wszystkie karty I wyłoniła najlepszych kolegów z klas II-III. 20 marca 2015r. na uroczystej gali dzieci wręczyły swoim kolegom medale.

TYTUŁ „NAJLEPSZEGO KOLEGI” W KLASACH II-III OTRZYMALI:
Szymon Dębski, Pola Borsukowska, Oliwia Tomaniak, Marceliona Miraszewska, Zuzanna Kosno, Oliwia Salamon, Fabian Sobański, Szymon Kuterski, Patryk Zarzycki, Hania Wiśniewska, Paulina Boral, Oliwia Binkowska, Bartek Kędzierski, Weronika Wojciechowska, Franek Kurpiński, Madzia Kozok, Wiktoria Kawa, Zosia Danielewicz, Kamil Kania, Ewelina Skoberla, Kacper Ziemba, Małgosia Ciesielka

Obrazy newsów: dobrzy_koledzy_2015.jpg

GRATULUJEMY!