Marzec 2019

Finał był blisko

W dniu dzisiejszym (5.12.2014) swój półfinał wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej rozegrali chłopcy. Ich przeciwnikami byli: gospodarze ze Skarbimierza, oraz reprezentanci szkół z Prudnika i Kietrza. Nasi, którzy byli osłabieni brakiem kontuzjowanego kapitana Dawida Zycha, zaczęli bardzo dobrze. W pierwszym meczu pokonaliśmy Prudnik 4-1. Ten wynik pozwolił nam realnie myśleć o awansie do finału wojewódzkiego, jednak chwilę po zakończeniu starcia z Prudniczanami rozpoczynał się nasz mecz ze Skarbimierzem, który w pierwszym meczu pokonał Kietrz. Pierwsza połowa była bardzo emocjonująca i obfitowała w sytuacje podbramkowe po jednej i drugiej stronie. Mimo licznych okazji strzeleckich obaj bramkarze zachowali "czyste konto". Niestety druga połowa zaczęła się dla nas źle. Szybko tracimy dwie bramki i choć były okazje, nie potrafimy zdobyć bramki kontaktowej. Po kolejnych błędach tracimy jeszcze trzy gole i mecz kończy się wynikiem 0-5. W ostatnim meczu pokonujemy Kietrz 3-1 i potwierdzamy swoją dobrą dyspozycję dzisiejszego dnia. Niestety drugie miejsce, podobnie jak w przypadku dziewcząt oznacza koniec przygody z "halówką" w tym roku. Jak pokazały tegoroczne rozgrywki w obu naszych drużynach drzemie spory potencjał. Teraz musimy ciężko trenować, aby na wiosnę w rozgrywkach Mini Piłki Nożnej pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Obrazy newsów: bliski_final_ch.jpg

Skład PSP9: Kamil Rakowski, Mateusz Mach, Patryk Łotocki, Marek Podborączyński (wszyscy 6s), Igor Ziembicki, Filip Chadała, Piotr Sekuła (wszyscy 5s).

Trener Krzysztof Hańcza