ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

Dwa Ognie - półfinały wojewódzkie

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali nasi reprezentanci w Dwóch Ogniach w półfinałach wojewódzkich. Dziewczęta w środowym (19.11.2014) półfinale wojewódzkim w Opolu zajęły drugie miejsce i nie zdołały awansować do finału (zwycięstwo z Grodkowem, porażka z PSP9 Opole). Lepiej spisali się nasi chłopcy. W czwartkowym turnieju (20.11.2014), którego byliśmy organizatorem pokonaliśmy Grodków i Suchą i pewnie awansowaliśmy do finału, gdzie ponownie spotkamy się z PSP11 Kędzierzyn-Koźle i dwoma zespołami spoza miasta.

Finał wojewódzki, podobnie jak półfinał chłopców odbędzie się na hali Śródmieście, a jego organizatorem będzie ponownie nasza szkoła. Turniej zostanie rozegrany w piątek (28.11.2014).

PSP9-dziewczęta: Weronika Stychno, Alicja Błaszko (obie 5a), Amelia Katlik, Marta Gajdek (obie 4a), Pola Bojda (4b), Oliwia Meinert (4s), Weronika Wojciechowska (3a), Zofia Danielewicz, Joanna Zielińska (obie 3b), Monika Fudali, India Kołtun (obie 3s). Trener Sabina Kisielewska.

Obrazy newsów: 20141119_dwa_ognie_1.jpg

PSP9-chłopcy: Filip Chadała, Mateusz Sobczyk (obaj 5s), Andrzej Zieliński (4s), Jan Mincewicz, Piotr Nagórny (obaj 4b), Maciej Leszczyński, Bartłomiej Bakota, Bartosz Niemas, Adam Rakowski (wszyscy 4s). Trener Tomasz Tyczyński.

Obrazy newsów: 20141119_dwa_ognie_2.jpg

oprac.K.Hańcza