8,463,078 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 6

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Czerwiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Liga Miast
W piątek 04.11.2011 uczniowie PSP Nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu, wzięli udział w I edycji Ligi Miast Opolszczyzny w pływaniu w roku szkolnym 2011/2012.
Jak zawsze na zawodników Naszej szkoły można liczyć. I tym razem spisali się znakomicie zdobywając wśród 150 zawodników z pięciu klubów Opolszczyzny 27 medalowych miejsc – 9 złotych, 8 srebrnych oraz 10 brązowych.
Najlepsi , zdobywcy I-szych miejsc to : Anna Kempa kl.4s /2 razy pierwsza na 100m st. klas. i 50m st. dow./ jej brat, Mikołaj Kempa kl.6s /2 razy pierwszy na 200m st. grzb oraz 100m st. klas/, Aleksandra Lisowska kl.5s /2 razy pierwsza na 200m st. grzb oraz 100m st. klas/, Wiktoria Smętek kl.4s, zwyciężyła na 200m st. grzb, Wojciech Matusiewicz, zwyciężył na 50m st. dow.
II-miejsca zajmowali : Maja Obrębska x 2, Alicja Balicka, Dominik Ostrowski x 2, Wojciech Matusiewicz – wszyscy z klasy 6s, Katarzyna Jankowska z klasy 4s oraz Aleksander Marszałek z klasy 5s.
III-miejsca zdobyli : Marta Nowak, Konrad Karbownik, Jakub Wasiuk x 2 z klasy 6s, Aleksandra Tkacz x2, Michał Radko x2, Kamil Biesiada, Gabriela Smolińska, cała czwórka z klasy 5s,
Znakomicie popłynęła sztafeta w konkurencji 8 x 50m st. dowolnym, która zwyciężyła w świetnym czasie 4:41.62, deklasując następną sztafetę z Vegi Dobrodzień o ponad 6 sekund.
Skład zwycięskiej sztafety w kolejności jakiej płynęli to : Marta Nowak, Wojciech Matusiewicz, Anna Kempa, Kasjan Kalmuk, Aleksandra Lisowska, Michał Radko, Maja Obrębska oraz Mikołaj Kempa.
Opiekunowie Naszej wspaniałej ekipy, panie trenerki -Jolanta Kocjan i Daria Szydłowska-Smętek oraz trener Bronisław Kisielewski, serdecznie gratulują i życzą wspaniałych sukcesów w kolejnych zawodach.