8,124,448 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Konkurs matematyczny kl. 4 i 5

Obrazy newsów: konmat45.jpgWYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS 4 I 5

Zawody, choroby, przerwa świąteczna spowodowały, że dopiero w Nowym Roku ostatni uczestnik finału napisał test końcowy i możemy ogłosić zwycięzców w obu kategoriach wiekowych. Przypominamy, że trzy osoby z każdej grupy wiekowej, będą reprezentowały naszą szkołę w Miejskim Turnieju Matematycznym, który odbywa się zazwyczaj w marcu. Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!  Różnice punktowe były niewielkie, więc wszyscy uczestnicy finału zasługują na brawa i uznanie!!!

oprac.I.Podborączyńska

 

UCZEŃ I KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4

Karolina Pyra kl.4b

30

I

Monika Ceglarska kl.4b

28

II

Daniel Prajs kl.4a

27

III

Maciej Szczęsny kl.4b

25

IV

Dominik Jóźwiak kl.4s

25

IV

Igor Ziembicki kl.4s

25

IV

Martyna Morel kl.4b

24

V

Paulina Budzińska kl.4a

23

VI

Julia Drobina kl.4a

23

VI

Filip Daroszewski kl.4s

22

VII

Agata Nowicz kl.4a

20

VIII

Sebastian Składny kl.4s

18

IX

Katarzyna Cież kl.4b

17

X

 

UCZEŃ I KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5

Bartosz Kotowicz kl.5a

27

I

Marek Podborączyński kl.5s

27

I

Jarema Stańczyk kl.5s

27

I

Sara Wróbel kl.5b

25

II

Sławomir Antoniuk kl.5b

25

II

Wojciech Moryl kl.5s

24

III

Przemysław Czekaj kl.5s

24

III

Jędrzej Irla kl.5s

23

IV

Mateusz Mach kl.5s

18

V

Agnieszka Kucała kl.5b

17

VI