ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,636,108 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Halowa Piłka Nożna Chłopców - powiaty

W poniedziałek (2.12.2013) odbyły się rozgrywki powiatowe chłopców w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem turnieju podobnie jak w poprzednim etapie była szkoła PSP16 ze Sławięcic. W turnieju wzięło udział pięć ekip: PSP9, PSP18, oraz PSP Dziergowice, PSP Gościęcin i PSP Landzmierz. Turniej stał na bardzo dużym i wyrównanym poziomie. Zawodnicy każdej z drużyn dostarczyli wszystkim zgromadzonym ogromnych emocji. Na trzy mecze do zakończenia turnieju każda z drużyn miała jeszcze szansę na zwycięstwo. Zresztą już od początku turnieju napięcie było bardzo wysokie, a później tylko rosło.
Nasi zawodnicy rozpoczęli turniej od remisu 4-4 z uczniami z Gościęcina. Mimo, iż na 5 minut do końca meczu prowadziliśmy 3-1, daliśmy sobie strzelić trzy bramki i wyrównać zdołaliśmy 30 sekund przed końcem meczu. W kolejnym meczu pokonaliśmy 3-1 PSP18, a po remisie Gościęcina z PSP18 (4-4) do wygrania turnieju wystarczyły nam dwa zwycięstwa. Niestety w kolejnym meczy tylko remisujemy z Dziergowicami 0-0. Do końca turnieju zostają dwa mecze. Najpierw Gościęcin pokonuje Dziergowice 5-1. W ostatnim meczu nasi reprezentanci muszą wygrać różnicą aż ośmiu bramek z najsłabszym w turnieju zespołem z Landzmierza. Zawodnicy "Dziewiątki" wspinają się na wyżyny swoich możliwości - do połowy prowadzą 5-0, a na minutę przed końcem jest upragnione 8-0. Ostatnie 60 sekund trwało bardzo długo... przeciwnicy byli blisko honorowego trafienia, które pozbawiłoby nas awansu, jednak to nasi uczniowie kolejny raz pokonują bramkarza drużyny przeciwnej i mecz kończy się wynikiem 9-0. Tym samym nasi zawodnicy awansowali do najlepszej szesnastki szkół na Opolszczyźnie. Półfinał wojewódzki zostanie rozegrany już w piątek (6.12.2013) w PSP24 Opole. Udział w nim wezmą także szkoły z Prudnika i Kietrza. W przypadku zwycięstwa naszej szkoły finał zostanie rozegrany 13.12.2013 w Kędzierzynie-Koźlu.
Skład PSP9: Jakub Janczak, Jakub Skoczyński, Jakub Korszla (wszyscy 6a), Mateusz Mach, Patryk Łotocki, Dawid Zych, Kamil Rakowski (wszyscy 5s).

Obrazy newsów: noga-ch-2-12-2013.jpg

Trener Krzysztof Hańcza