Marzec 2019

KONKURS ZIEMNIACZANY CZ.II

W świetlicy nastąpiło rozstrzygnięcie II części Konkursu Ziemniaczanego. Odbyły się połowy ziemniaczane w których dzieci łowiły ziemniaki na wędkę. Ogólnie rzecz biorąc pierwszoklasici mieli lepsze czasy połowów niż dzieci z klas starszych - można było to porównać z łatwością bo w tej konkurencji wzięło udział ponad 60 dzieci uczęszczających do świetlicy. Rywalizacja była duża. O zwycięstwie zadecydowały sekundy. Tak więc tytuł "Ziemniaczanego Łowcy" zdobyli: Dobrawa Kasowska ( czas najlepszy 17 s ), Julia Szewczyk, Natalia Matyjasek - uczennice klas pierwszych oraz Szymon Willing - uczeń klasy trzeciej.

W kolejnej konkurencji nałeżało wykonać ziemniaczanego stworka. Dzieci wykonały postacie zwierząt i jednego ludzika. Nagrodzone zostały - Zosia Gabiś, Monika Fudali, Wiktoria Mrugała oraz Małgosia Ciesielka.

Obrazy newsów: ziemniaczanystworek2013swietlica1.jpg Obrazy newsów: ziemnaczany_konkurs2013swietlica.jpg

Na zdjęciach:ziemniaczany stworek wykonany przez Zosię Gabiś  oraz Wiktoria Mrugała i Szymon Willing jako jedni ze zwycięzców II części Konkursu Ziemniaczanego.

Więciej zdjęć oglądnąć można w galerii tej strony w dziale "ŚWIETLICA SZKOLNA"