ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

Dwa ognie - etap powiatowy

W ostatni wtorek (12.11.2013) nasze drużyny walczyły o awans do półfinałów wojewódzkich w dwóch ogniach. Zarówno wśród rywalizacji dziewcząt jak i chłopców na zawody powiatowe stawiło się po pięć ekip, a tylko dwie z nich przechodziły dalej. Sztuka ta udała się naszym chłopakom, którzy pokonali ekipy PSP6, PSP Jakubowice i PSP Roszowicki Las, oraz uległy PSP11 zajmując drugie miejsce. Troszkę słabiej poszło naszym dziewczyną, które zdołały wygrać tylko z PSP Naczęsławice, a uległy PSP11, PSP19 i PSP Łany.
Skład chłopców: Michał Hołoga, Igor Ziembicki, Michał Smykla, Piotr Sekuła, Łukasz Łata, Filip Daroszewski, Sebastian Składny, Oliwer Morcinek, Patryk Maziakowski (wszyscy 4s) i Paweł Dębski (4b), trener Krzysztof Hańcza.
Skład dziewcząt: Wiktoria Sobańska (5a), Aleksandra Pokorska, Aleksandra Kurzeja, Wiktoria Szewczyk (wszystkie 4s), Karolina Pyra, Katarzyna Cież (obie 4b), Paulina Budzińska (4a), Oliwia Meinert, Nikola Niemiec (obie 3s), trener Sabina Kisielewska.

Obrazy newsów: dwa_ognie.jpg

Oprac. K.Hańcza