ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

Dwa ognie - etap miejski

W poniedziałek (4.11.2013) dziewczęta i chłopcy z "Dziewiątki" przystąpili do rywalizacji miejskiej w dwóch ogniach. Zawody miejskie miały na celu wyłonienie 3 najlepszych drużyn w obu kategoriach, które reprezentować będą nasze miasto na szczeblu powiatu. Wśród dziewcząt nasze zawodniczki zdołały pokonać PSP6 i PSP12, oraz musiały uznać wyższość dziewcząt z PSP19 i PSP11. Ostatecznie podopieczne pani trener Sabiny Kisielewskiej uplasowały się na 3 miejscu.
W kategorii chłopców nasi uczniowie najpierw pokonali w grupie ekipy PSP19 i PSP10, a następnie w półfinale PSP6. W meczu finałowym drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Hańczę uległa zeszłorocznym mistrzom województwa - PSP11.
Obie ekipy awansowały do etapu powiatowego, który zostanie rozegrany 12.11.2013 na hali Azoty.
W naszych drużynach wystąpili:
Wiktoria Sobańska (5a), Aleksandra Pokorska, Aleksandra Kurzeja (obie 4s), Katarzyna Cież, Karolina Pyra (obie 4b), Paulina Budzińska (4a), Oliwia Meinert, Nikola Niemiec (obie 3s), oraz Igor Ziembicki, Michał Hołoga, Sebastian Składny, Filip Daroszewski, Piotr Sekuła, Łukasz Łata, Patryk Maziakowski, Jakub Wegera, Michał Smykla (wszyscy 4s), Paweł Dębski (4b).

Obrazy newsów: dwa_ognie_2013.jpg

Oprac.: K. Hańcza