Ważne strony
MusicBox3
Play
Dwa ognie - etap miejski

W poniedziałek (4.11.2013) dziewczęta i chłopcy z "Dziewiątki" przystąpili do rywalizacji miejskiej w dwóch ogniach. Zawody miejskie miały na celu wyłonienie 3 najlepszych drużyn w obu kategoriach, które reprezentować będą nasze miasto na szczeblu powiatu. Wśród dziewcząt nasze zawodniczki zdołały pokonać PSP6 i PSP12, oraz musiały uznać wyższość dziewcząt z PSP19 i PSP11. Ostatecznie podopieczne pani trener Sabiny Kisielewskiej uplasowały się na 3 miejscu.
W kategorii chłopców nasi uczniowie najpierw pokonali w grupie ekipy PSP19 i PSP10, a następnie w półfinale PSP6. W meczu finałowym drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Hańczę uległa zeszłorocznym mistrzom województwa - PSP11.
Obie ekipy awansowały do etapu powiatowego, który zostanie rozegrany 12.11.2013 na hali Azoty.