Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

SUKCESY PŁYWAKÓW Z KLASY IVa… i nie tylko!

Obrazy newsów: dyplom_00.jpg19 października miały miejsce Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza w Dobrodzieniu. W imprezie tej wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły – Julia Drobina i Paulina Budzińska.

Start dziewcząt udowodnił – kolejny raz – że ze sportowcami z „Dziewiątki” należy się liczyć. Otóż Julia dwukrotnie wywalczyła srebrny medal, a Paulina stając na trzecim stopniu podium nagrodzona została medalem brązowym. Wyniki młodych pływaczek są świetnym prognostykiem na przyszłość, a już teraz stały się powodem do dumy dla nich samych, ich rodzin i społeczności szkolnej.

20 października w kędzierzyńsko – kozielskiej pływalni odbyły się zawody organizowane w bardzo ciekawej formule. „RODZINA NA FALI” -  to atrakcyjne przedsięwzięcie, którego celem jest połączenie pokoleń w zdrowej rywalizacji. W zawodach tych wystartowała Weronika Stychno. Jej osiągnięcia są również wysokie i godne uwagi. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt wywalczyła ona III miejsce. Natomiast start rodzinny (Weronika płynęła wraz z ojcem – panem Arkadiuszem Stychno) zaowocował jeszcze lepszym rezultatem, tj. miejscem II – im i srebrnymi medalami dla taty i córki. Serdecznie gratulujemy wszystkim!!!

Obrazy newsów: dyplom_01.jpg

Więcej zdjęć w galerii.