Ważne strony
MusicBox3
Play
LIGA MIAST OPOLSZCZYZNY EDYCJA 2013/2014

W ubiegłym tygodniu w Strzelcach Opolskich odbyła się pierwsza runda Ligi Miast Opolszczyzny w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4a, 5s oraz 6s. Jak zawsze na „Naszych” sportowcach można polegać i tym razem spisali się znakomicie. Na przepięknym obiekcie „Strzelec” wystartowało ponad 250 zawodniczek i zawodników. To wielki sukces opolskiego pływania. Powstają nowe kluby i zwiększa się przez to rywalizacja. Nowym klubem pływackim na Opolszczyźnie jest „Kusy” Strzelce Op.

Pływacy z „Dziewiątki” zdobyli 11 medalowych pozycji. Najlepsi zwycięzcy swoich konkurencji to Wiktoria Smętek – zwyciężyła dwukrotnie na 100m klasycznym i 200m grzbietowym /kat.12lat/, Paulina Budzyńska – zwyciężyła na 100m klasycznym /10 lat/, Moryl Wojciech – zwyciężył na 50m dowolnym /11 lat/, Marek Podborączyński – zwycięzca 100m klasycznym /11lat/, JarosłąwBujara – zwyciężył na 200m grzbietowym /11 lat/. Drugie miejsca zajmowały Katarzyna Jankowska – 200m grzbietowym / 12 lat/ oraz Julia Przeniosło 200m grzbietowym /11 lat/. Na trzecich miejscach uplasowali się Ania Kempa – dwukrotnie – 50m dowolnym i 100m klasycznym /12 lat/ Aleksandra Leszczyńska na 200m grzbietowym oraz Jarema Stańczyk na 100m klasycznym. Kompletne wyniki na stronie - www.omegatiming.pl

Gratulujemy i oczekujemy na więcej w nadchodzących zawodach.

oprac: B.Kisielewski