Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

Siatkarze ZAKSY K-Koźle siłą napędową pływaków

Obrazy newsów: 6s_zaksa_1.jpg

W ubiegłym tygodniu klasa 6s uczestniczyła w obserwacji i dopingowaniu ZAKS-y, podczas międzynarodowego spotkania z byłym zespołem obecnego trenera ZAKS-y Sebastiana Świderskiego , SIR Perugia /Włochy/. Wspaniała oprawa meczu, przedstawienie wszystkich zawodników obecnie występujących w drużynie z „Naszego” miasta, pokazały młodym pływakom jak wygląda „Wielki” sport. Nasi młodzi sportowcy przyglądali się profesjonalnej postawie  wszystkich  zawodników uczestniczących w tym spektaklu, a trener Bronisław Kisielewski przybliżał nazewnictwo i terminy stosowane w piłce siatkowej. Szczególnie podobało się zachowanie fair-play w stosunku do rywali oraz wspaniałe akcje z obu stron siatki. Ponadto widzieliśmy na parkiecie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza, pana Apoloniusza Tajnera, który honorowo wprowadził pierwszą piłkę do gry. Na hali znajdowało się ponadto wiele znakomitych osobistości , między innymi Paweł Papke. Niegdyś znakomity siatkarz – wielokrotny reprezentant kraju, wielokrotny Mistrz Polski z Mostostalem K-Koźle, a obecnie poseł na Sejm RP z ziemi olsztyńskiej.

Wszyscy bardzo zmotywowani i zafascynowani obserwacją sportowych profesjonalistów, z wiarą w sukces przystąpimy do dalszej pracy w swojej dziedzinie –pływaniu !!!

Obrazy newsów: 6s_zaksa_2.jpg

oprac: B.Kisielewski