ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,647,032 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Finał Turnieju Tuska

Obrazy newsów: ftt01.jpg

W poniedziałek (30.09.2013) rozegrano w Kietrzu Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska. Naszą szkołę reprezentowały zespoły:
PSP 9 K-Koźle (chłopcy 2002-2003), PSP 9 K-Koźle/Cerekwianki Polska Cerekiew (dziewczyny 2002-2003) i Cerekwianki Polska Cerekiew/PSP 9 K-Koźle (dziewczyny 2000-2001).

Chłopcy rozpoczęli turniej od porażki z Brzegiem 0-1, a następnie pokonaliśmy w swojej grupie zespoły Stali Zawadzkie 6-0 i PSP Idzikowice 4-0. W półfinale po świetnej grze rozbiliśmy zwycięzce grupy drugiej - zespół Praszki aż 9-3! Niestety w finale znów lepsi okazali się reprezentanci Brzegu, którzy wygrali 3-1 i to oni pojadą na finał krajowy do Warszawy. Naszym chłopcom przypadło świetne drugie miejsce w województwie. W drużynie chłopców wystąpili chłopcy z klasy 5s: Dawid Zych, Kamil Rakowski, Marek Podborączyński, Jarosław Bujara, Przemysław Czekaj, Jakub Ściański, Patryk Łotocki, Mateusz Mach, oraz Jakub Krysiak z PSP16.

Drużyna dziewcząt młodszych również rozpoczęła turniej od porażki 1-2 z UKS Sidzina/Biała Nyska, następnie pokonaliśmy PSP Sternalice 6-3 i przegraliśmy z najlepszą drużyną w tej kategorii UKS Brzeg 1-7. Ostatecznie dziewczyny młodsze (w składzie: Daria Stanisławska, Amelia Gilewicz obie 5b, Aleksandra Pokorska, Aleksandra Kurzeja obie 4s, Oliwia Meinert 3s, oraz Zofia Wróbel z Dziergowic i Anna Dygnos, Karolina Grela, Katarzyna Ignacy i Joanna Czerner z Polskiej Cerekwii) wywalczyły brązowe medale. Dziewczyny starsze z udziałem naszej uczennicy Wiktorii Podlodowskiej z klasy 6a pokonały 1-0 Dalię Popielów, 5-0 UKS Brzeg i zremisowały 1-1 z UKS Sidzina/Biała Nyska i dzięki lepszemu bilansowi bramek zdobyły złote medale i wywalczyły awans do finału krajowego w Warszawie.

Obrazy newsów: ftt02.jpg

Trenerzy: Krzysztof Hańcza i Tomasz Tyczyński