ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,609,762 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Zakończenie roku szkolnego w świetlicy szkolnej

 Dotarliśmy do finału „Świetlicowego Konkursu Grzeczności”, który trwał cały rok szkolny. Dzieci zdobywały punkty w następujących kategoriach: przestrzeganie regulaminu, prace na rzecz świetlicy, aktywność na zajęciach, koleżeńskość, kultura słowa, kultura spożywania posiłków, poszanowanie mienia świetlicowego (szkolnego). Podstawą do wyłonienia zwycięzców były zgromadzone w dzienniku umowne znaczki oraz całokształt  obserwacji przeprowadzonej przez nauczycieli w świetlicy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody – 15 wyróżnień, 12 tytułów „Wzorowego Świetliczaka” oraz 4 Nagrody Specjalne. Pozostałym grzecznym dzieciom zostały przyznane punkty za właściwe zachowanie się w świetlicy, które zostały podane do wiadomości wychowawcom poszczególnych klas.

Obrazy newsów: konkursgrzecz2013.jpg

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zorganizowany został „Konkurs ilustratorski”. Dzieci rysowały ilustrację do wierszy Juliana Tuwima takich jak „Murzynek Bambo”, „Dyzio marzyciel”, „Słoń Trąbalski”, „Lokomotywa”. Wszystkie prace były bardzo staranne i piękne. Nagrodzone zostały więc wszystkie dzieci biorące udział w konkursie.

tekst: Grażyna Argudin

W dniu 27.06.2013 r. dzieci z zespołu " Gagarinki" wystąpiły na apelu podsumowującym rok szkolny 2012/2013. Uczniowie zaprezentowali się w trzech tańcach " Poszło dziewczę po ziele", " Wakacyjna cza cza", "Wakacje". Występ bardzo  się podobał o czym świadczyły gromkie brawa. Zespół " Gagarinki" został powołany w tym roku szkolny przez p. Iloną Ludwig. Przez ten rok dzieci nauczyły się wielu tańców , piosenek i zabaw muzycznych. Wystąpiły  z repertuarem jesiennym, świątecznym, zimowym, wiosennym, ludowym i wakacyjnym. Zespół występował w szkole i poza szkołą m.in. w Przedszkolu nr 8 i nr 9 w Kędzierzynie - Koźlu. Opiekun zespołu bardzo dziękuje wszystkim dzieciom za cały rok ich pracy  i zaangażowania.

tekst: Ilona Ludwig

Obrazy newsów: wystgagarinki127062013.jpg