Czerwiec 2019

FINAŁ PIŁKARSKICH SZKÓŁEK NVEA

Obrazy newsów: szkolkinivea.jpgDrodzy Rodzice

Za nami już koniec przygody z Piłkarskimi Szkółkami Nivea.
Wszyscy przeżyliśmy niezapomnianą przygodę i wielkie emocje zostaną w nas na długo.
Wyjazd do Amsterdamu był naprawdę bardzo blisko... państwa dzieci wykazały ogromną wolę walki i chęć zwycięstwa - a wszystkie mecze odbywały się duchu fair-play.
Drużyny dziewcząt u8 i u10 przegrały w finałach (u8: 0-1 z Zawiszą Grzmiąca, oraz u10 1-1 i w karnych 4-5 z Piastem Skawina), drużyna dziewcząt u13 przegrała w półfinale 0-1, pozostałe drużyny odpadły w fazie grupowej jednak każdy z zespołów zdobył co najmniej 2 punkty.
Tym razem się nie udało - taki jest sport, taka jest piłka nożna, ale mam nadzieję, że to wszystko zaprocentuje, nasza wspólna praca nie pójdzie na marne i w przyszłości będziemy jeszcze lepsi.
Podstawą jest zachęcenie dzieci do uprawiania aktywności fizycznej w każdej postaci. Jeżeli państwo i państwa dzieci pokochaliście piłkę nożną zachęcam do wyboru klasy piłkarskiej w przyszłości (część z nich już tam jest) - przed nami wiele kolejnych wyzwań i turniejów, a wiadomo że receptą na sukces jest systematyczny trening. Jednak oprócz piłki nożnej jest wiele pięknych dyscyplin sportowych, które państwa dzieci mogą wybrać - najważniejszy jest sam ruch. Tylko wtedy nasze dzieci wyrosną na zdrowych ludzi. Dodatkowo sport kształtuje charaktery "uczy zwyciężać i uczy przegrywać - z godnością i honorem - a więc uczy wszystkiego, uczy żyć". Obszerna fotorelacja.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trener Krzysztof Hańcza