8,122,729 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Najlepszy sportowiec PSP9 w roku 2010/2011
Wyniki Plebiscytu PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu na najlepszego ucznia-sportowca za rok szkolny 2010/2011.
Kapituła wyborów najlepszego ucznia sportowca PSP nr 9 w K-Koźlu, po obliczeniu wszystkich wyników stwierdza iż najlepsi sportowcy-uczniowie za ubiegły rok szkolny 2010/2011 to:

1. PIOTR KUCZERA – Mistrz Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200 m st. zmiennym, W-ce Mistrz w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Mistrz Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 400m st. zmiennym, Złoty Medalista Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w sztafetach pływackich 8 x 25m st. dowolnym oraz na dystansie 50m st. klasycznym.
2. MARTYNA SOFIŃSKA – Mistrzyni Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200m st. grzbietowym, W-ce Mistrzyni w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Wicemistrzyni Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 100m st. grzbietowym, finalistka Mistrzostw woj. Opolskiego w biegach przełajowych, finalistka mistrzostw woj. Opolskiego w wieloboju lekkoatletycznym
3. Katarzyna Mycak – Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200m st. dowolnym, W-ce Mistrzyni w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Mistrzyni Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 800m st. dowolnym

Wszyscy w/w uczniowie osiągnęli również bardzo wysokie wyniki w nauce.
Na kolejnych miejscach uplasowali się: 4. Marta Hasny 5. Jakub Federewicz oraz 6. Kempa Mikołaj

Opracował: Bronisław Kisielewski