8,113,714 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Puchar Tymbark - etap miejski

Aż 4 drużyny zgłosiła nasza szkoła do rozgrywek miejskich w "Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - oficjalnych Mistrzostwach Polski dziewczynek i chłopców w piłce nożnej w kategorii wiekowej u-10. W turnieju rozgrywanym na boiskach PSP9 i Orliku w kategorii dziewcząt awans do finału wojewódzkiego wywalczyły nasze uczennice, które w jedynym meczu pokonały PSP18 10-0. W rozgrywkach chłopców druga i trzecia drużyna PSP9 odpadły w eliminacjach grupowych, natomiast pierwsza drużyna wygrała swoją grupę pokonując 4-1 PSP19, 10-0 PSP9 (III) i remisując z PSP5 0-0. W półfinale pokonaliśmy 5-1 PSP18, jednak w finale przegraliśmy z PSP5 1-3 i odpadliśmy z rywalizacji chłopców zajmując ostatecznie 2 miejsce.
Skład PSP9-dziewczynki: A. Kurzeja, W. Szewczyk, N. Zych (wszystkie 3b), A. Pokorska, K. Pyra (obie 3a), O. Meinert (2s).
Skład PSP9 I-chłopcy: P. Sekuła, J. Kołdej, Ł. Łata (wszyscy 3s), P. Dębski, S. Składny, P. Rypel, F. Daroszewski (wszyscy 3a), A. Rakowski (2a).
Skład PSP9 II-chłopcy: J. Wegera, I. Barchanowski, M. Sobczyk, W. Kacperak (wszyscy 3s), W. Wołyński (3a), K. Krupiński (3b), B. Niemas, A. Zieliński (obaj 2a).
Skład PSP9 III-chłopcy: K. Augustyniak, S. Bednarek, S. Torczyło, D. Prajs, B. Lisowski (wszyscy 3s), D. Jóźwiak (3b), M. Maciaszek, S. Wiszowaty (obaj 2s), N. Rudzki (2b)


 
Trenerzy Krzysztof Hańcza i Tomasz Tyczyński