Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

MAŁA LIGA W PŁYWANIU WSPANIAŁYM SUKCESEM „DZIWIĄTKI”

Obrazy newsów: ml_2013.jpgW UBIEGŁYM TYGODNIU NA KRYTEJ PŁYWALNI MOSIR W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU ODBYŁA SIĘ KOLEJNA RUNDA „MAŁEJ LIGI” W PŁYWANIU. NAJMŁODSI ZAWODNICY Z „NASZEJ” SZKOŁY WALCZYLI WSPANIALE I ZDOMINOWALI MOCNO TE CIESZĄCE SIĘ WIELKĄ POPULARNOŚCIĄ ZAWODY. WYSTARTOWAŁO W NICH OKOŁO 200 DZIEICI Z WIELU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I NAUK PŁYWANIA. ŁĄCZNIE PŁYWACY Z „DZIEWIĄTKI” WYAWLCZYLI 23 MEDALE , 8 ZŁOTYCH, 11 SREBRNYCH I 4 BRĄZOWE. WSZYSCY PŁYWALI ZNAKOMICIE, DAJĄC Z SIEBIE WSZYSTKO OD PIERWSZEGO DO OSTATNIEGO METRA DYSTANSU. BARDZO WIELKI SUKCES ODNIOSŁA WERONIKA STYCHNO, KTÓRA NIE BĘDĄC W KLASIE SPORTOWEJ WYPŁYWAŁA DRUGIE MIEJSCE NA 50M STYLEM GRZBIETOWYM.

A OTO WSZYSCY MEDALIŚCI PSP NR 9

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI:  WIKTORIA CELI, FRANCISZEK DŁUGOSZ, MAŁGORZATA CIESIELKA, MACIEJ LESZCZYŃSKI, WOJCIECH OSTROWSKI, JULIA DROBINA, IGOR BARCHANOWSKI ORAZ KAJETAN WIŚNIEWSKI.

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI:  JULIA WOŚ, MICHAŁ BARNUŚ, ALEKSANDRA SMYCZEK, WERONIKA STYCHNO, JAGODA MURZYŃSKA, MICHAŁ MACIASZEK, AGATA NIECHOWSKA, AGATA NOWICZ, WIKTOR KACPERAK -2, JULIA DROBINA

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI:  MONIKA FUDALI, PAULINA KUŻAJ, KAROLINA KAMYS ORAZ  KAJETAN WIŚNIEWSKI

Trenerzy, wychowawcy i rodzice trzymają kciuki za dalszy wspaniały rozwój takiej mocnej ekipy.