Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

XVIII turniej siatkarski Trójek Rodzinnych

W sobotę 06.04.2013 w hali sportowej „Śródmieście”, odbył się już XVIII turniej siatkarski Trójek Rodzinnych. W tej edycji do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, z których jedenaście wystartowało w kategorii open, oraz pięć, które rywalizowały w kategorii szkół podstawowych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta, który ufundował każdemu uczestnikowi turnieju pamiątkowe koszulki, MOSiR K-Koźle udostępnił obiekt, a organizacją turnieju zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9. Faworytami turnieju, podobnie jak w roku ubiegłym, była rodzina Rajskich. Nie zawiodła ona pokładanych w nich nadziei i w znakomitym stylu, zwyciężyła zarówno w kategorii open jaki i w kategorii młodszej. Tato Piotr wspaniale dyrygował swoimi synami Pawłem, Adamem i Wojtkiem, imponował spokojem i umiejętnie dobierał taktykę gry do przeciwników, którzy w tym roku stawiali zacięty opór w obu kategoriach. Byli również goście z Cieszyna, państwo Hazukowie, Daria i Zenon z dwoma synami, Jakubem i Miłoszem. Daria Hazuka to córka znanego kiedyś w K-Koźlu, działacza sportowego pana Jana Dorobczyńskiego. Wspaniała rodzinna atmosfera pozwalała przyjmować pokonanym, swoje przegrane z uśmiechem, a zwycięzcy wspaniale cieszyli się ze swoich wygranych. Turniej obserwowała i zamknęła Dyrektor PSP nr 9, Pani Bożena Jankowska, fundatorka trofeów sportowych. Wyniki XVIII turnieju siatkarskich Trójek Rodzinnych były następujące:

Kategoria Szkół Podstawowych:

1. Piotr, Adam oraz Wojtek Rajscy.
  2. Paweł i Jakub Rosak, Mirosław Durkacz
  3. Daria, Jakub oraz Miłosz Hazuka

Kategoria Open:

1. Piotr, Paweł oraz Adam Rajscy
  2. Radosław Brzozowski, Dawid Ziółkowski oraz Szymon Mrozek
  3. Damian Dagoda, Marcin Kret oraz Grzegorz Wilga

Uczestnicy turnieju, tuz po jego zakończeniu, umawiali się już na kolejną edycję, która jeśli będzie dużo zgłoszeń odbędzie się na większym obiekcie. Pomysłodawczyni turnieju, pani Sabina Kisielewska, rozważa pomysł uczestników, połączenia turnieju z piknikiem po jego zakończeniu. Co jeszcze bardziej pozwoli zintegrować miłośników piłki siatkowej.

Obrazy newsów: mix_turniej_2013.jpg

oprac: B.Kisielewski