Marzec 2019

PSP9 ZWYCIĘZCĄ II ETAPU SZKÓŁEK PIŁKARSKICH NIVEA

Przypomnijmy, że nasza szkoła zwyciężyła w I etapie (dzięki głosowaniu internetowemu) i znalazła się w gronie 100 szkółek z całej Polski, które przeszły do II etapu. Dzięki temu dostaliśmy sprzęt sprotowy i program szkoleniowy Ajax Online Academy. II etap polegał na prowadzenie treningów zgodnie z programem Ajax Online Academy (dodawanie własnych treningów, dodawanie zawodników, recenzji z meczów, korzystanie z treningów Ajaxu), oraz dokumentowanie treningów oraz innych wydarzeń (takich jak spotkanie ze Stanisławem Wróblem byłym piłkarzem ekstraklasy, Turniej dla Przedszkolaków, rozgrywki Szkolnej Ligi Mistrzów) na blogu. II etap był oceniany w dwóch turach: 15 listopada 2012 i 15 marca 2013.

W 1 terminie otrzymaliśmy 56 pkt (18 miejsce), a w drugim terminie 91 pkt. (4 miejsce) co dało łącznie 9 miejsce!!!

Dzięki temu w czerwcu uczniowie naszej szkoły pojadą na turniej, którego zwycięzcy wyjadą na obóz szkoleniowy do Akademii Ajaxu w Amsterdamie!

Do turnieju możemy zgłosić 8 drużyn (po cztery chłopców i dziewcząt) w różnych kategoriach wiekowych. O wyborze zawodniczek i zawodników zadecydują trenerzy w porozumieniu z nauczycielami WF i wychowawcami.

Podziękowania dla wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy pomogli nam w osiągnięciu tego dużego sukcesu.

Trener Krzysztof Hańcza