8,710,212 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Lipiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
XIII Edycja Małej Ligi w pływaniu
ROCZNIK 2005 i młodsi:
Wojtowicz Nikola PSP nr 9, Smyczek Aleksandra PSP nr 9, Wystrach Angelika PSP nr 1, Leszczyński Maciej PSP nr 9, Bambrowicz Antoni (szkoła pływania Manta Group), Samson Arkadiusz (PSP 19 K-Koźle), Piątek Karolina (UKS 5plus1 Opole), Rapiejko Zofia (nauka pływania WOPR K-Koźle), Celi Wiktoria (PSP 9 K-Koźle), Barnuś Michał (PSP 9 K-Koźle), Janowicz Max (UKS 5plus1 Opole), Juhnke Dominik (PSP 19 K-Koźle)

ROCZNIK 2004:

Kwiecień Roksana (PSP 19 K-Koźle), Harz Marta (PSP 20 K-Koźle), Zybała Katarzyna (PSP 19 K-Koźle), Furgała Jakub (PSP 19 K-Koźle), Chadała Filip (PSP 19 K-Koźle), Antonik Bartek (PSP 19 K-Koźle), Skrętkowska Martyna (UKS 5plus1 Opole), Dubiniak Magdalena (nauka pływania WOPR K-Koźle), Zagubny Wiktoria (PSP 19 K-Koźle), Potoczny Michał (UKS 5plus1 Opole), Osowski Wojciech (PSP 9 K-Koźle), Fopka Bartosz (UKS 5plus1 Opole)

ROCZNIK 2003:

Drobina Julia (PSP 9 K-Koźle), Jagieniak Izabella (UKS 5plus1 Opole), Smoła Agnieszka (PSP 19 K-Koźle), Bielaczyc Piotr (UKS 5plus1 Opole), Kras Szymon (PSP 19 K-Koźle), Czaja Marko (UKS 5plus1 Opole), Misiewicz Marceli (PSP 19 K-Koźle), Król Barbara (PSP 19 K-Koźle), Nowicz Agata (PSP 9 K-Koźle), Budzińska Paula (szkoła oływania Manta Group), Węsek Marta (PSP 19 K-Koźle), Liszka Katarzyna (PSP 19 K-Koźle), Barchanowski Igor (PSP 9 K-Koźle), Ziembicki Igor (PSP 19 K-Koźle), Tymczyszyn Jan (UKS 5plus1 Opole).