ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,607,363 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
KĘDZIERZYŃSCY PŁYWACY NA WYSOKIEJ FALI ODPŁYWAJĄ W KIERUNKU ZIMOWYCH FERII

Obrazy newsów: dobrodzie_0.jpgW sobotę 08.02.2020 w Dobrodzieniu odbyła się III runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny dla grupy B, czyli zawodniczek i zawodników urodzonych w roku 2007 i starszych. W imprezie tej wzięło udział 80 zawodników z 9 klubów woj. opolskiego. . Dystanse z jakimi musieli się zmierzyć to 50 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów stylem motylkowym, a także 200 metrów stylem klasycznym oraz wyścigi sztafetowe 4x50mst. dowolnym. Znakomicie spisali się jak zawsze zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle, uczniowie i absolwenci PSP nr 9 w K-Koźlu, którzy po zażartej walce do ostatniego wyścigu, wygrali klasyfikację medalową zawodów. W Dobrodzieniu z powodu choroby i kontuzji nie wystartowało wielu „Naszych” zawodników, ale pozostali dali z siebie wszystko, aby Kędzierzyn-Koźle, ponownie był najlepszy w rywalizacji pływaków. Świetnie spisał się między innymi Szymon Skrzypiec zdobywca 3 złotych medali w konkurencjach indywidualnych oraz Maksymilian Topolnicki i Paulina Budzińska, którzy w każdym starcie wywalczyli medal. Miłym akcentem imprezy było też wspólne odśpiewanie „Stu Lat” dla dwóch Jubilatek Natalii Skrzypczak z K-Koźla i Wiktorii Setnickiej z Opola.  Poniżej podajemy wszystkich medalistów MMKS-u Kędzierzyn-Koźle, wiele danych statystycznych i bogatą fotorelację z zawodów. Warto wspomnieć iż Nasi sportowcy wywalczyli 15 medali (6 złotych, 6 srebrnych oraz 3 brązowe).

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Gratulujemy znakomitych wyników, życząc jednocześnie wspaniałych ferii zimowych, na które udają się od dzisiaj uczniowie woj. opolskiego.

Pływakom którzy, spędzać będą przerwę w nauce w rodzinnym mieści, przypominamy o zajęciach klubowych MMKS-u, które odbywać się będą na Krytej Pływalni codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9.00