ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

NIESAMOWITY WYCZYN KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKICH PŁYWAKÓW

Obrazy newsów: 20200117_zmo.jpg

W dniach 17-18.01.2020 (piątek-sobota) na gościnnej pływalni „STRZELEC” w Strzelcach Opolskich odbyły się otwarte Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu. W zawodach wzięło udział 168 zawodniczek i zawodników z 16 klubów woj. opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. W tym gronie 43 absolwentów i uczniów PSP nr 9 reprezentujących nasze miasto w barwach MMKS Kędzierzyn-Koźle. Nasi sportowcy walczyli nieprawdopodobnie ambitnie, co przełożyło się na znakomite wyniki Naszego klubu. Zawody rozgrywano w 39 konkurencjach i 6 kategoriach wiekowych. Kędzierzynianie wywalczyli aż 131 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalową. Medale dla Naszego klubu wywalczyło ponad 30 osób co daję niesamowitą wręcz skuteczność startową sięgającą 70 procent. Podopieczni trenerów Eweliny Deneki, Agaty Rachowicz, Katarzyny Krzysicy, Darii Szydłowskiej-Smętek, Ewy Madej i Bronisława Kisielewskiego walczyli jak lwy, zostawiając w pokonanym polu wszystkie pozostałe kluby. Wywalczyliśmy 41 tytułów Mistrza Okręgu Opolskiego, 57 tytułów Wicemistrza oraz 33 razy tytuł II Wicemistrza. Najgroźniejszy rywal naszych pływaków, klub MOS w Opolu zdobył 88 medali !!!!

GRATULUJEMY sportowcom i trenerom znakomitych wyników. DZIĘKUJEMY, Włodarzom Miasta i Gminy Kędzierzyn-Koźle za finansowe wsparcie, a rodzicom zawodników za wielki wkład włożony w rozwój „Naszej” młodzieży.  „Ciężka praca się opłaca”, ten slogan znalazł odzwierciedlenie w rezultatach jakie osiągają zawodniczki i zawodnicy we wszystkich zawodach, w których biorą udział. Po takim rozpoczęciu roku 2020 z ufnością będziemy oczekiwać na letnie i zimowe Mistrzostwa Polski oraz rywalizację drużynową dzieci i młodzików. Ręce same składają się oklasków, więc jeszcze raz WIELKIE BRAWA !!!! Poniżej prezentujemy wszystkich medalistów oraz trochę zdjęć z zawodów.

Wszystkie wyniki i statystyki z Zimowych Mistrzostw Okręgu w pływaniu znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Zachęcamy wszystkich do lektury.