ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

BARDZO MOCNY KROK PŁYWAKÓW „DZIEWIĄTKI” W NOWY 2020 ROK

Znakomicie spisali się pływacy „Dziewiątki” w barwach MMKS Kędzierzyn-Koźle, podczas dzisiejszej edycji Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny w Krapkowicach. Nasi sportowcy byli bezapelacyjnie NAJLEPSI !!!!. Zwyciężyliśmy we wszystkich klasyfikacjach. W klasyfikacji medalowej zdobyliśmy aż 13 medali (5 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe), następny zespół Delfin Krapkowice zdobył ich 6. W klasyfikacji punktowej wywalczyliśmy 5293 pkt i wyprzedziliśmy drugi w klasyfikacji Delfin Krapkowice o prawie 2000 pkt. Wśród najlepszych zawodników imprezy znaleźli się Diana Emerling, Olga Matyjasek, Lena Kużaj, Zuzanna Kordek, Mateusz Kuterski i Amedeus Gohla. Prawie wszyscy zawodnicy znacznie poprawiali swoje rekordy życiowe co po długiej Świątecznej przerwie dobrze wróży na przyszłość. Poniżej prezentujemy statystyki, medalistów i zdjęcia z zawodów. Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl.

Obrazy newsów: 20200111_krap_00.jpg

Nie zwalniamy tempa bo już w piątek i sobotę 17/18 stycznia w Strzelcach Opolskich liczna reprezentacja Naszej Szkoły i Klubu wystartuje w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w pływaniu. Będziemy mocno trzymać kciuki za sukcesy Naszych uczniów i absolwentów.

oprac.B.Kisielewski

Krapkowice Klasyfikacja Klubowa