ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

PŁYWACY „DZIEWIĄTKI” NA WYSOKIEJ FALI

Obrazy newsów: z-ce00.jpgW wtorek 26.11.2019 w Zdzieszowicach odbyła się II edycja Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny w pływaniu dla grupy „B”, zawodnicy z rocznika 2007 i starsi. Impreza zgromadziła na starcie ponad 100 zawodniczek i zawodników z 10 klubów woj. opolskiego. Rywalizacja toczyła się na dystansach 50m st. klasycznym, 100m st. dowolnym i 200m st. motylkowym w 3 kategoriach wiekowych (2007, 2006 oraz 2005 i starsi). Znakomicie jak zawsze pływali zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla, uczniowie i absolwenci Naszej szkoły, których, aż 28 wystartowało w „koksowniczym” mieście. Nasi sportowcy w barwach MMKS K-Koźle wywalczyli, aż 14 medali (5 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych). „Morderczym” dystansem po wyczerpującym weekendzie okazał się dystans 200m st. motylkowym, który mocno zweryfikował umiejętności pływackie uczestników. W klasyfikacji punktowej kędzierzynianie zajęli I miejsce i zdecydowanie wyprzedzili MOS Opole o ponad 1500 pkt.

Gratulujemy kolejnych sukcesów, dziękując Urzędowi Miasta Kędzierzyn-Koźle za pomoc w finansowaniu naszych wyjazdowych startów.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming,pl w zakładce zawody okręgowe.

Poniżej prezentujemy medalistów z Naszej Szkoły reprezentujących MMKS Kędzierzyn-Koźle i trochę danych statystycznych.

- Klasyfikacja medalowa,
- Klasyfikacja punktowa,