ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

EKIPA BEZ HALI, CIĄGLE NA FALI

W piatek (8.11) odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Do rozgrywek przystąpiły dwie najlepsze ekipy z półfinału powiatowego (Cisek i Solarnia), oraz mistrz naszego miasta - drużyna "Dziewiątki". Na zawody nie dojechał wicemistrz miasta - drużyna PSP5.
Podobnie jak u dziewcząt turniej był bardzo wyrównany i zacięty. Nasi zawodnicy kilkukrotnie pokazali, że walka do końca i wyjście z trudnych sytuacji to ich mocny atut. W pierwszym meczu z Ciskiem, mimo naszej optycznej przewagi, to rywal otworzył wynik spotkania, a na dodatek po chwili jeszcze otrzymał rzut karny. Na szczęście został on w świetnym stylu wybroniony przez naszego bramkarza. Następnie doprowadziliśmy do wyrównania, lecz po chwili na naszego gola Cisek odpowiedział dwoma trafieniami i przy stanie 1-3 sytuacja wydawała się beznadziejna. Jednak nieustepliwość "Dziewiątki" po raz kolejny dała o sobie znać i mecz zakończył się wynikiem 3-3. W kolejnym meczu z Solarnią znów rywal pierwszy trafił do siatki i znów musieliśmy odrabiać straty, jednak nasz spokój i konsekwencja ponownie przyniosły rezultaty i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1. W ostatnim meczu Solarnia prowadząc 2-0 ostatecznie uległa Ciskowi 2-3. Nasi zawodnicy, podobnie jak ich koleżanki, zostali Mistrzami Powiatu i wystąpią w półfinale wojewódzkim, którego będą organizatorem w przyszły piątek.
Sklad PSP9: Dominik Janicki, Przemysław China, Dominik Boczoń, Mateusz Serzysko, Jakub Folczyk, Tomasz Godula, Kacper Krysztul, Kacper Ziemba, Ignacy Czapla.

Obrazy newsów: 20191105_1.jpg

Trener Krzysztof Hańcza