ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

Mistrzostwa Miasta

W dniu dzisiejszym (24.10) kończymy tygodniowy "maraton" rozgrywek piłkarskich. Tym razem dziewczęta z klas 7-8 wzięły udział w Mistrzostwach Miasta w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. O dwa premiowane awansem do "powiatu" miejsca walczyły także PSP16, PSP5 i PSP19. W pierwszej kolejce reprezentantki "Dziewiątki" pokonały 2-1 sławiecicką "Szesnastkę". Po tym meczu "Dziewietnastka" ograła gospodynie z "Piątki" i wydawało się, że my także musimy to zrobić. Jednak to rozluźnienie i zlekceważenie rywalek szybko się zemściło i mecz zakończył się nasza porażką 1-3, co dodając zwycięstwo PSP16 nad PSP19 4-1 stworzyło niecodzienną sytuację - po dwóch kolejkach wszystkie zespoły miały po 3 punkty. Podrażnione uczennice naszej szkoły w ostatnim meczu zdołały pokonać "Dziewietnastkę" 1-0 i wraz z ekipą "Piątki", która w ostatnim meczu zwyciężyła PSP16 4-2 wywalczyliśmy awans do dalszego etapu. Skład PSP9: Natalia Matyjasek, Zofia Danielewicz, Weronika Wojciechowska, Victoria Kielbassa, Monika Fudali, Oliwia Ostrowska, India Kołtun.

Obrazy newsów: 20191105_3.jpg

Trener Krzysztof Hańcza