ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

UCZNIOWIE „DZIEWIĄTKI” W BARWACH MMKS-U KĘDZIERZYN-KOŹLE, NA SZCZYCIE FALI WZNOSZĄCEJ !!!!

Obrazy newsów: 20191026_zawody.jpgDzisiaj tzn.  w sobotę 26.10 2019 na Krytej Pływalni MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się I runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny sezonu 2019/2020 grupy A, czyli dzieci z roczników 2008 i młodszych. Zawody, które odbyły się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle, Pani Sabiny Nowosielskiej zgromadziły na starcie 120 zawodników i zawodniczek z 9 klubów pływackich województwa opolskiego. Pływano na 2 dystansach indywidualnych 50m st. grzbietowym i 100m st. dowolnym oraz w wyścigach sztafetowych 4x50m st. dowolnym. Gospodarze okazali się mało gościnni i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalowa oraz punktową. Podopieczni trenerów Eweliny Deneka,  Katarzyny Krzysicy, Ewy Madej, Agnieszki Wolff i Bronisława Kisielewskiego wznieśli się na szczyty swoich umiejętności, zdobywając łącznie, aż  16 medali (7 złotych, 2 srebrne i 7 brązowych) i wywalczając 5979 pkt o ponad 2000 pkt. więcej od Startu Opole, który uplasował się na 2 pozycji. Na szczególną uwagę zasługują dzieci z rocznika 2010 i 2011, z których wielu po raz w pierwszy w karierze wzięło udział w profesjonalnych pływackich zawodach, a mimo to spisywały się znakomicie. MMKS Kędzierzyn-Koźle reprezentowali uczniowie klas sportowych II, III, IV, V i VI s w PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu i jedna uczennica PSP nr 19 w K-Koźlu (Olga Matyjasek). Świetna atmosfera na widowni, przepiękne medale i nagrody rzeczowe od Pani Prezydent, przyczyniły się do znakomitych rezultatów, osiąganych przez zawodników uczestniczących w imprezie. Na widowni oprócz sportowców zasiadło wielu rodziców, dziadków i ich przyjaciół.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe. Poniżej prezentujemy medalistów, wyniki klasyfikacji i zdjęcia z zawodów.

Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miasta K-Koźle, Urzędowi Marszałkowskiemu w Opolu, MOSiR-owi K-Koźle oraz Naszej Szkole za pomoc w organizacji zawodów.

oprac.B.Kisielewski